(2) Opinie

Produkt: EX10250359

|

Model: UNI_TELESCOPE_08

Teleskop Newtona - 1000 mm - lustro Ø114 mm

819,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Widoczność – lustro o średnicy 114 mm i ogniskowa o długości 1000 mm
  • Użyteczność – zestaw 4 okularów (H20 mm, H12,5 mm, H6 mm, SR4 mm) idealny dla początkujących
  • Precyzja – dokładne kierowanie teleskopu dzięki lunecie celowniczej
  • Akcesoria – profesjonalna soczewka Barlowa i specjalny filtr do obserwacji Księżyca dołączone do zestawu
  • Stabilność – aluminiowy statyw z drążkiem do powolnego i bardzo dokładnego regulowania pozycji teleskopu w pionie

OPIS PRODUKTU

Teleskop obserwacyjny Newtona Uniprodo

Profesjonalny teleskop Newtona marki Uniprodo gwarantuje, że widoczny obraz będzie wyraźny i dobrej jakości zarówno w centrum, jak i na krawędziach pola widzenia. Model UNI_TELESCOPE_08 ma uniwersalne zastosowanie, więc nada się do obserwacji Księżyca czy planet. O praktyczności produktu powinny przekonać się szkoły, uniwersytety i obserwatoria oraz miłośnicy astronomii.

Luneta astronomiczna UNI_TELESCOPE_08 – opis

Doskonała widoczność ciał niebieskich to zasługa lustra o średnicy 114 mm i ogniskowej o długości 1000 mm. Dzięki nim obraz cechuje się perfekcyjną ostrością i kontrastem. Lustro wykonano ze szkła wysokiej jakości idealnego do obserwacji ciał niebieskich. W precyzyjnym skierowaniu sprzętu na dany obiekt pomoże luneta celownicza montowana na obudowę.

Solidna, a zarazem lekka konstrukcja tubusu umożliwi sprawne operowanie całością. Do jego stworzenia wykorzystano mocne aluminium cechujące się niewielką wagą. Ułatwia to dokonywanie mikropoprawek podczas ustawiania teleskopu Newtona.

Stabilność modelu UNI_TELESCOPE_08 została zagwarantowana przez trójnożny statyw z drążkiem do powolnej i precyzyjnej regulacji wysokości głowicy w zakresie od 900 do 1390 mm. Konstrukcję wykonano z odpornego na korozję aluminium o atrakcyjnym designie.

Liczne wyposażenie dołączone do zestawu pozwala dostosować reflektor do potrzeb obserwowanego ciała niebieskiego. Razem z produktem otrzymujesz m.in. zestaw 4 okularów Plössl (H20 mm, H12,5 mm, H6 mm, SR4 mm). Jest to idealny dodatek dla poczatkujących astronomów, ponieważ te akcesoria cechują się uniwersalnym zastosowaniem, a także zapewniają obraz wysokiej jakości. Ponadto w paczce znajdziesz jeszcze filtr księżycowy oraz soczewkę Barlowa.

Obserwuj planety i księżyce z dużą dokładnością za sprawą teleskopu Newtona marki Uniprodo. Dzięki modelowi UNI_TELESCOPE_08 każdy miłośnik kosmosu poczuje się jak profesjonalny astronom. Przekonaj się sam i zamów reflektor w sklepie expondo.pl.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.5

W oparciu o 2 opinii

01.06.2023

Todella hyvä toimii hyvin sain kuu niin lähellä näkee pinta kuoppa wow

01.06.2023

Kiváló termék, de összeszerelési utasítást és használati utasítást még angolul sem tartalmaz a csomag. Kezdő használónak ez szinte megugorhatatlan akadály.