Produkt: EX10250361

|

Model: UNI_TELESCOPE_10

Teleskop Newtona - 900 mm - lustro Ø76 mm

569,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Widoczność – lustro o średnicy 76 mm i ogniskowa o długości 900 mm
  • Użyteczność – zestaw 4 okularów (H20 mm, H12,5 mm, H6 mm, SR4 mm) idealny dla początkujących
  • Precyzja – dokładne kierowanie teleskopu dzięki lunecie celowniczej
  • Akcesoria – profesjonalna soczewka Barlowa i specjalny filtr do obserwacji Księżyca dołączone do zestawu
  • Stabilność – aluminiowy statyw z drążkiem do powolnego i bardzo dokładnego regulowania pozycji teleskopu w pionie

OPIS PRODUKTU

Teleskop obserwacyjny Newtona Uniprodo

Profesjonalny teleskop Newtona marki Uniprodo gwarantuje, że widoczny obraz będzie wyraźny i dobrej jakości zarówno w centrum, jak i na krawędziach pola widzenia. Model UNI_TELESCOPE_10 ma uniwersalne zastosowanie, więc nada się do obserwacji Księżyca czy planet. O praktyczności produktu powinny przekonać się szkoły, uniwersytety i obserwatoria oraz miłośnicy astronomii.

Luneta astronomiczna UNI_TELESCOPE_10 – opis

Doskonała widoczność ciał niebieskich to zasługa lustra o średnicy 76 mm i ogniskowej o długości 900 mm. Dzięki nim obraz cechuje się perfekcyjną ostrością i kontrastem. Lustro wykonano ze szkła wysokiej jakości idealnego do obserwacji ciał niebieskich. W precyzyjnym skierowaniu sprzętu na dany obiekt pomoże luneta celownicza montowana na obudowę.

Stabilność modelu UNI_TELESCOPE_10 została zagwarantowana przez trójnożny statyw z drążkiem do powolnej i precyzyjnej regulacji wysokości głowicy w zakresie od 770 do 1300 mm. Konstrukcję wykonano z odpornego na korozję aluminium o atrakcyjnym designie. Z kolei do stworzenia tubusu teleskopu wykorzystano stal pokrytą farbą.

Liczne wyposażenie dołączone do zestawu pozwala dostosować reflektor do potrzeb obserwowanego ciała niebieskiego. Razem z produktem otrzymujesz m.in. zestaw 4 okularów Plössl (H20 mm, H12,5 mm, H6 mm, SR4 mm). Jest to idealny dodatek dla poczatkujących astronomów, ponieważ te akcesoria cechują się uniwersalnym zastosowaniem, a także zapewniają obraz wysokiej jakości. Ponadto w paczce znajdziesz jeszcze filtr księżycowy oraz soczewkę Barlowa.

Obserwuj planety i księżyce z dużą dokładnością za sprawą teleskopu Newtona marki Uniprodo. Dzięki modelowi UNI_TELESCOPE_10 każdy miłośnik kosmosu poczuje się jak profesjonalny astronom. Przekonaj się sam i zamów reflektor w sklepie expondo.pl.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA