Produkt: EX10230228

|

Model: GR-TR01

Trampolina ogrodowa - Ø244 x 180 cm - 80 kg - siatka - czarno-niebieska

1179,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Sprężystość – odpowiednia dla kilkorga dzieci ze względu na udźwig 80 kg
  • Zdrowie – zabawa na świeżym powietrzu, która spala kalorie, wzmacnia układ krążenia i jest delikatna dla stawów
  • Akcesoria – w tym osłona przeciwdeszczowa, siatka zabezpieczająca i drabina
  • Trwałość – dzięki solidnej konstrukcji i wytrzymałym materiałom
  • Łatwa obsługa – w zestawie akcesoria montażowe i instrukcja
  • Bezpieczeństwo – z atestem GS od TÜV SÜD (GSD8FT), z ochroną krawędzi i wyłożeniem oraz siatką zabezpieczającą

OPIS PRODUKTU

Trampolina ogrodowa z optymalnymi warunkami do skakania i maksymalnym bezpieczeństwem

Trampolina ogrodowa od Gymrex gwarantuje mnóstwo zabawy na świeżym powietrzu. Ta łatwa w montażu i wyjątkowo wytrzymała zabawka ogrodowa jest nie tylko bezpieczna, ale może być obciążona do 80 kg. Oprócz trampoliny dla dzieci z osłoną krawędzi w komplecie znajduje się siatka zabezpieczająca, drabina i osłona przeciwdeszczowa.

Sport i zdrowie połączone z zabawą na trampolinie od Gymrex

Trampolina do ogrodu jest wyjątkowo obszerna dzięki swoim wymiarom  Ø244 x 180 cm. 48 wysokiej jakości sprężyn o średnicy 2,9 mm zapewnia sprzętowi znaczną sprężystość. Może się na nim bawić kilkoro dzieci lub dorosły. Skakanie na trampolinie to jeden z najgorętszych trendów treningowych, ponieważ nie tylko efektywnie spala kalorie, wzmacnia układ krążenia i nie obciąża stawów, ale przede wszystkim daje niesamowitą frajdę.

Dzięki wytrzymałym materiałom i stabilnej konstrukcji trampolina ogrodowa jest bardzo trwała i bezpieczna. Stoi na trzech stabilnych podwójnych nogach wykonanych ze stali. Matę do skakania wykonano z elastycznego i wytrzymałego polipropylenu. Aby zminimalizować ryzyko kontuzji, boczne zapięcia zostały wyściełane pianką o grubości 16 mm i wyposażone w odporną na warunki atmosferyczne osłonę sprężyn wykonaną z polietylenu i PVC. Aby zapobiec zabrudzeniu trampoliny z atestem TÜV SÜD GS (GSD8FT) i zapewnić jeszcze lepszą ochronę przed wiatrem i pogodą, w zakresie dostawy znajduje się pokrowiec przeciwdeszczowy. 

Wyściółka i osłona sprężyn sprawiają, że trampolina ogrodowa jest szczególnie bezpieczna podczas użytkowania. Ponadto wytrzymała siatka zabezpieczająca zapewnia bezproblemowy trening i minimalizuje ryzyko kontuzji. Trampolinę dla dzieci szybko i łatwo zamocujesz do mocnych prętów i otworzysz lub zamkniesz na zamek błyskawiczny. Drabinka, która również znajduje się w zakresie dostawy, ułatwia wchodzenie i wychodzenie małym dzieciom.

Sprzęt niezwykle łatwo rozstawisz dzięki dostarczonemu zestawowi montażowemu z narzędziami i instrukcją. Idealnie jest umieścić trampolinę ogrodową na miękkiej powierzchni, np. trawniku, ściółce z kory lub na piasku. Twarde podłoża, takie jak te wykonane z betonu, nadają się również. Bezszwowa konstrukcja wykonana z wysokiej jakości materiałów jest również niezwykle trwała, ponieważ nie ma powierzchni podatnych na pękanie czy rdzewienie.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA