Trening wytrzymałościowy

Zainspiruj się blogiem expondo

Marka Gymrex oferuje sprzęt, który wspomaga uniwersalną aktywność fizyczną, czyli jednoczesne spalanie tkanki tłuszczowej i poprawę wydolności serca oraz płuc. Jest to propozycja dla wszystkich entuzjastów treningu wytrzymałościowego (cardio) – zarówno osób początkujących, jak i zaawansowanych. Regularne ćwiczenia z tak prostymi urządzeniami jak dostępne w sklepie expondo.pl trampoliny czy platformy do balansowania pozwalają osiągnąć niezwykle satysfakcjonujące efekty!

Jeśli trening wytrzymałościowy nie ma już dla Ciebie tajemnic, możesz spróbować swoich sił w innych dziedzinach aktywności ruchowej. Marka Gymrex rozszerzyła swoją ofertę o sprzęt do sztuk walki (widoczne w tej kategorii rękawice i tarcze bokserskie), a także domowego treningu siłowego, w tym atlasy, ławki oraz ciężary. Już teraz sprawdź asortyment oficjalnego salonu producenta!

Dlaczego warto zainwestować w trening wytrzymałościowy?

Bo jest to inwestycja we własne zdrowie! Trening wytrzymałościowy kompleksowo oddziałuje na cały organizm. Regularnie praktykowany pomaga schudnąć, zwiększyć wydajność serca i płuc, utrzymać w dobrej kondycji naczynia krwionośne (zapobiegać takim chorobom jak miażdżyca), wzmocnić mięśnie, a nawet zredukować cellulit. Zaopatrując się w odpowiedni sprzęt sportowy, możesz uczynić ćwiczenia jeszcze skuteczniejszymi, a nawet przyjemniejszymi.

Choć efektywny trening zwykle kojarzy się z dużym wysiłkiem i zmęczeniem, czasem udaje się połączyć go ze świetną zabawą. Tak dzieje się, kiedy używasz np. trampoliny! Nasz asortyment obejmuje modele przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Niepozorne skoki na elastycznej macie z polipropylenu pozwalają spalić kalorie, a także zwiększyć ogólną wydolność organizmu. Do tego dochodzi wyższy poziom endorfin!

Sprzęt do treningu wytrzymałościowego

Różne formy treningu wytrzymałościowego to współcześnie jeden z najpowszechniejszych rodzajów aktywności fizycznej. Dlatego marka Gymrex wychodzi naprzeciw głównie amatorom, oferując uniwersalne przyrządy do ćwiczeń. Dużą wszechstronność zastosowania zapewniają m.in. maty gimnastyczne. Nadmuchiwane materace nadają się do ćwiczeń fitness, sportów walki, ale przede wszystkim są niezbędne podczas treningów gimnastycznych jako tzw. ścieżka akrobatyczna. Charakteryzują się optymalną grubością, elastycznością oraz wynoszącą nawet 6 metrów długością.

Produkty z logo Gymrex skierowano do osób o różnym poziomie zaawansowania. Polubią je dzieci, łącząc zabawę z wysiłkiem fizycznym, a także młodzież, dorośli i seniorzy, dbający o kondycję. Jeśli szukasz sprzętu w korzystnej cenie do treningu wytrzymałościowego, zapoznaj się z asortymentem sklepu expondo.pl i zamów interesujący Cię produkt!