Trampoliny

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 13 z 13 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Trampolina kojarzy się przede wszystkim z czasami beztroskiego dzieciństwa, jednak stanowi ona również świetny sprzęt do wydajnego, wszechstronnego treningu wytrzymałościowego. Wykonywane na niej różnorodne ćwiczenia pozwalają spalić nawet do 300 kalorii w czasie godziny, zwiększyć wydolność organizmu oraz kształtować sylwetkę. Urozmaicone energetyzującą muzyką czy dodatkowymi akcesoriami np. hantlami nie tylko pomagają poprawić kondycję fizyczną, ale również dostarczają wiele radości, co bardzo motywuje do działania! Marka Gymrex opracowała trampoliny specjalnie przeznaczone do zastosowania w domu (nie należy ich wykorzystywać do użytku komercyjnego).

Trampoliny fitness – trening i dobra zabawa

Do wykonania trampoliny wykorzystano najlepszy materiał dostępny na rynku – niezwykle trwały polipropylen. Dzięki swej wytrzymałości na obciążenia czyni matę elastyczną oraz odporną na uszkodzenia. Dodatkowo jej powierzchnia jest antypoślizgowa, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo ćwiczącego.

Konstrukcja trampoliny fitness odznacza się lekkością oraz kompaktowością, dlatego doskonale sprawdzi się w domu. Zmieści się niemal w każdym pomieszczeniu, w którym akurat miałbyś ochotę ćwiczyć, jak również w ogrodzie. Przeniesienie jej z jednego pokoju do drugiego nie wymaga dużego wysiłku.

Kompaktowe trampoliny do Twojej sali ćwiczeń

Sprzęt cechuję się dużą stabilnością dzięki mocnym nóżkom z gumowymi zakończeniami. Co więcej, redukują one wibracje oraz nie uszkadzają podłogi. Sprężyny zabezpieczono specjalną osłoną, minimalizując tym samym ryzyko przypadkowej kontuzji. Wszystkie te praktyczne rozwiązania czynią domową trampolinę bardzo bezpieczną w użytkowaniu.

W ofercie sklepu expondo.pl znajduje się wiele sprzętów marki Gymrex, które pomogą Ci urządzić własną salę ćwiczeń dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Oferujemy maszyny do treningu siłowego, w tym wielofunkcyjne ławeczki czy trwałe drążki do podciągania, a także worki bokserskie z uchwytami. Zapoznaj się z naszym asortymentem, wybierz już dzisiaj odpowiadające Ci urządzenia do ćwiczeń i wkrocz na ścieżkę zdrowego trybu życia!