Produkt: EX10490025

|

Model: 4960V-160/2

Ściernica do piast - Ø160 mm

419,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Skuteczność – szybko i łatwo czyści powierzchnie styku na piastach kół oraz tarczach hamulcowych
  • Optymalność – odpowiednia do piast kół samochodowych o średnicy do 160 mm
  • Elastyczność – nasadka kwadratowa 1/2" jest odpowiednia do wkrętarek pneumatycznych lub elektrycznych
  • Praktyczność – szybkie i bezpieczne mocowanie ściernicy do korpusu podstawy za pomocą rzepów i ząbków
  • Bezpieczeństwo – tarcze ścierne o otwartych porach i krążki ścierne w kształcie miseczki minimalizują powstawanie pyłu, zapobiegają też iskrzeniu

OPIS PRODUKTU

Dokładna ściernica do piast kół marki HAZET

Szukasz sposobu na dokładne i skuteczne oczyszczenie piast kół? Zamocuj ściernicę do piast kół marki HAZET w swojej wiertarce! W mgnieniu oka usunie rdzę i brud. Regularne czyszczenie zapobiega problemom umocowania koła spowodowanym korozją!

Szlifierka do piast HAZET do Twojego warsztatu samochodowego!

Za sprawą kwadratowej nasadki 1/2" szybko i łatwo przymocujesz szlifierkę marki HAZET do wiertarki pneumatycznej lub elektrycznej, których używasz do odkręcania śrub. Dzięki temu konserwacja piast przebiega szybko i pomyślnie.

Szlifierka do piast składa się z korpusu podstawowego i ściernicy do piast kół samochodowych o średnicy maks. 160 mm. Oba elementy są mocno ze sobą połączone za pomocą rzepu i zębów. Dzięki konstrukcji w kształcie dzwonu szlifierka do piast idealnie dopasowuje się do piasty koła. Uzyskasz zatem optymalne rezultaty podczas czyszczenia wszystkich powierzchni. Możesz też użyć jej do czyszczenia tarcz hamulcowych z mocowaniami śrub kół.

Tarcza szlifierska jest wyjątkowo odporna na zużycie i dlatego może być użyta w maksymalnie 100 pojazdach. Ścierniwo o otwartych porach imponuje minimalnym powstawaniem pyłu. Ponadto szlifierka do piast kół nie iskrzy podczas czyszczenia powierzchni styku.

DANE TECHNICZNE