Produkt: EX10062139

|

Model: MSW-DEH3090

Osuszacz - 138 l/ 24 h - 70-100 m² - 1129 m³/h

3979,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Skuteczność – usuwa 138 l cieczy dziennie z pomieszczeń o temperaturze 30°C i wilgotności 80% i odprowadza ją wężem
  • Siła – obieg 1129 m³ powietrza na godzinę w celu wysuszenia
  • Duża powierzchnia – odpowiedni do pomieszczeń o metrażu 70-100 m²
  • Mobilność – kółka ułatwiające transport
  • Ekologiczny – wykorzystuje czynnik chłodniczy R290

OPIS PRODUKTU

Dzięki osuszaczowi powietrza przemysłowemu wilgotne pomieszczenia to już przeszłość

Zarówno w nowych budynkach, jak i podczas prac remontowych – dzięki osuszaczowi powietrza przemysłowemu MSW otrzymujesz suche ściany. Dzięki niemu zapobiegasz tworzeniu się pleśni na wilgotnych ścianach, co wiązałoby się z kosztownymi przeróbkami. Ponadto, mając suche ściany, znacznie wcześniej możesz przystąpić do kolejnych prac, takich jak tynkowanie czy malowanie.

Prosty, przyjazny dla środowiska i wydajny! Osuszacz budowlany marki MSW

Przy pracy ciągłej możesz użyć osuszacza do usunięcia do 138 l wilgoci dziennie, która w przeciwnym razie osadzałaby się w ścianach. Najwyższą wydajność osiąga się w temperaturze pokojowej 30°C i wilgotności 80%. Aby to osiągnąć, osuszacz budowlany przepuszcza do 1129 m³/h powietrza i chłodzi je za pomocą wydajnej sprężarki 1300 W. W tym celu urządzenie wykorzystuje czynnik chłodniczy R290, który jest niezwykle przyjazny dla środowiska. Skondensowana ciecz spływa następnie przez wąż. Osuszacz ścian jest idealny do powierzchni 70-100 m².

Osuszacz powietrza przemysłowy wyposażono w wyświetlacz LED, na którym ustawisz i skontrolujesz wszystkie wymagane wartości. Użyj do pracy 24-godzinnego timera. Dodatkowo osuszacz powietrza posiada automatyczne wyłączanie. Zintegrowana funkcja odszraniania umożliwia korzystanie z osuszania do 5°C. Dodatkowo urządzenie uruchamia się automatycznie, jeśli wilgotność w pomieszczeniu jest zbyt wysoka. Wyświetlacz czujnika informuje o ewentualnych błędach, dzięki czemu możesz odpowiednio zareagować. Wbudowany filtr powietrza łatwo wyjmiesz i umyjesz przed wielokrotnym użyciem.

Chcesz przenieść osuszacz budowlany? Możesz to zrobić łatwo i wygodnie dzięki kółkom, na których stoi sprzęt. Mobilność sprawia, że osuszacz ścian nadaje się również do większych placów budowy i suszenia kilku pomieszczeń.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie