Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20062298

|

Model: MSW-AVR 5500F EURO5

Outlet Agregat prądotwórczy Diesel - 1830 / 5500 W - 12,5 l - 240/400 V - mobilny - AVR - Euro 5

4599,00 zł 5729,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 5729,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Siła – z maksymalną mocą 1830 / 5500 W lub 6.25 kVA
  • Trwałość – do 6.5 h czasu pracy na pełnym zbiorniku 12,5 l
  • Elastyczność – możesz jednocześnie obsługiwać różne maszyny za pomocą trzech gniazdek z 240/400 V AC i 12 V DC
  • Trwałość – dzięki wysokiej jakości materiałom i solidnemu wykonaniu
  • Bezpieczeństwo – dzięki efektywnemu chłodzeniu powietrzem, zabezpieczeniu przed przeciążeniem oraz klasie ochrony IP23

OPIS PRODUKTU

Rezerwowy agregat prądotwórczy Diesel o maksymalnej mocy wyjściowej 6.25 kVA

Nagle światło gaśnie. Co teraz? Kiedy przerwa w dostawie prądu powoduje wyłączenie wszystkiego, agregat prądotwórczy Diesel MSW rozświetla ciemność. Awaryjny generator prądu zapewnia niezbędną energię elektryczną. Umożliwia to mocny 4-suwowy silnik wysokoprężny. Z łatwością staw czoła awariom i wyposaż swój warsztat lub dom w agregat prądotwórczy.

Doskonała wydajność agregatu prądotwórczego przy niewielkim zużyciu: ponad 6.5 h energii elektrycznej na napełnionym zbiorniku

Agregat prądotwórczy Diesel zużywa tylko 12,5 l paliwa na 6.5 godziny. Urządzenie pracuje z mocą 1830 / 5500 W. Dzięki trzem gniazdom (240/400 V i 12 V) możesz nim obsługiwać kilka różnych maszyn – nawet równolegle. Maksymalna moc gniazda 230 V wynosi 1830 W, a gniazda 400 V to 5500 W. Dzięki temu sprzęt idealnie sprawdza się w sytuacjach awaryjnych w domu, w biurze, na kempingu, na łodzi lub w sektorze przemysłowym.

Generator prądu Diesel włącza się za pomocą elektrycznego lub ręcznego rozrusznika. Czy chcesz w każdej chwili wyświetlić dane dotyczące napięcia? Nie ma problemu. Wszystkie ustawienia możesz odczytać z wyświetlacza podczas pracy – oczywiście w czasie rzeczywistym. Urządzenie działa z głośnością od 76 do 94 dB.

Jednostka napędowa jest bezpiecznie wykonana i czysto wykończona. Efektywne chłodzenie powietrzem chroni silnik przed przegrzaniem. Zabezpieczenie przed przeciążeniem zapobiega uszkodzeniu silnika w przypadku przegrzania. Dzięki klasie ochrony IP23 agregat prądotwórczy Diesel jest również chroniony przed rozpryskami wody pod kątem do 60°. Agregat awaryjny zabezpieczono przed ciałami stałymi o średnicy do 12,5 mm.

Czy potrzebujesz energii elektrycznej do projektów budowlanych bez podłączenia do sieci? W takim razie generator prądu Diesel jest dobrym rozwiązaniem. Niezależnie od tego, czy budujesz rurociągi, czy wykonujesz prace spawalnicze, kompaktowe urządzenie możesz łatwo przenieść w wybrane miejsce dzięki praktycznym uchwytom i kółkom. Duży zbiornik zapewnia długie zasilanie, nawet przy znacznych obciążeniach. Polegaj na awaryjnym generatorze prądu z silnikiem Diesla od MSW w przypadku wielu intensywnych działań.

Ten kompaktowy agregat prądotwórczy z silnikiem wysokoprężnym jest wyposażony w regulator napięcia AVR, wyłącznik awaryjny, czujnik niskiego ciśnienia oleju.

DANE TECHNICZNE