Produkt: EX10061970

|

Model: MSW-M-ILB-247CMH

Wentylator tunelowy - 19 m/s

159,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Szybkość – wentylator o prędkości 19 m/s
  • Efektywność – przepływ powietrza wynoszący 247 cm³/h zapewnia zrównoważoną wymianę powietrza
  • Solidność – solidna obudowa wykonana z tworzywa sztucznego (ABS) i łopatki z PA66 z 30% włókna szklanego
  • Niezawodność – zasilanie 12 V, 3 A dwoma przewodami o długości 70 mm
  • Idealne dopasowanie – duża średnica wlotu 76 mm dla optymalnej wymiany powietrza

OPIS PRODUKTU

Więcej powietrza w jachcie, maszynowni lub przyczepie kempingowej z wentylatorem tunelowym

Są pomieszczenia, których nie da się po prostu przewietrzyć oknem. Czy to zęza na jachcie, część mieszkalna w przyczepie kempingowej czy komora silnika. Możesz zapobiec powstawaniu zaduchu z wentylatorem tunelowym od MSW. Zapewnia niezbędną wymianę powietrza, a tym samym zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez nadmierną wilgoć w niewentylowanych pomieszczeniach i zauważalnie poprawia jakość powietrza!

Wentylator jachtowy zapewnia optymalny przepływ powietrza

Dzięki doskonałym parametrom wentylator jachtowy nadaje się do każdej sytuacji. Przenosi strumień powietrza z prędkością 19 m/s i zapewnia przepływ 247 cm³/h. Zyskujesz więc doskonałą wentylację zęzy, komory silnika lub optymalną cyrkulację powietrza w przyczepie kempingowej czy innych pomieszczeniach. Przepływ zapewnia chłodny i orzeźwiający klimat. Mimo wysokiej wydajności wentylator tunelowy jest przyjemnie cichy.

Obudowę wykonano z wytrzymałego i odpornego na korozję tworzywa sztucznego (ABS) i może być zamocowana za pomocą dwóch śrub. Wentylator 12 V, 3 A charakteryzuje się wysoką sprawnością energetyczną. Dwa przewody połączeniowe mają długość 70 mm. Łopatki wentylatora są utwardzone włóknem szklanym. Ich konstrukcja umożliwia optymalny przepływ powietrza, co gwarantuje skuteczną wentylację. Przewód wentylacyjny łatwo podłączysz do dużego przyłącza o średnicy 76 mm.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie