Produkt: EX10061959

|

Model: MSW-M-PAT-1

Zbiornik wyrównawczy - 1 l

219,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – do popularnych systemów pompowych z wyłącznikami ciśnieniowymi w łodziach, przyczepach mieszkalnych lub autokarach
  • Płynność – mniejsze wahania ciśnienia i przepływu, a co za tym idzie rzadsze włączanie i wyłączanie pompy oraz lepsza kontrola temperatury wody
  • Wydajność – o ciśnieniu roboczym do 8.6 bar
  • Łatwa obsługa – szybki montaż dzięki połączeniom 13 mm (1/2") MNPT i małym gabarytom
  • Kompatybilność – wyposażony w standardowy zawór do opon samochodowych

OPIS PRODUKTU

Zbiornik wyrównawczy ciśnienia do popularnych systemów wodnych z pompą i wyłącznikiem ciśnieniowym

Lepsza kontrola temperatury? Mniejszy hałas pompy? Dłuższa żywotność systemów wodnych z wyłącznikami ciśnieniowymi? Dzięki zbiornikowi wyrównawczemu marki MSW można w kilku prostych krokach zoptymalizować zaopatrzenie w wodę na łodziach, w przyczepach mieszkalnych, autokarach i wszędzie tam, gdzie stosuje się systemy pompujące wodę z wyłącznikami ciśnieniowymi.

Małe urządzenie z dużym efektem: naczynie wyrównawcze chroni pompę wody

Naczynie wyrównujące ciśnienie absorbuje zmiany objętości wody, zmniejsza wahania ciśnienia oraz przepływu w automatycznych pompach ciśnieniowych. Zaleta: pompa wody nie włącza się i nie wyłącza, gdy zużycie wody jest niewielkie. Zbiornik wyrównawczy zapobiega uderzeniom ciśnienia wody, zmniejsza hałas podczas pracy, chroni pompę i jednocześnie zapewnia lepszą kontrolę temperatury ciepłej wody. Przy ciśnieniu roboczym do 8.6 bar i objętości 1 l zbiornik wyrównawczy marki MSW jest niezawodny podczas zoptymalizowanego zaopatrzenia w wodę.

Instalacja i obsługa naczynia wyrównawczego ciśnienia wody są bardzo łatwe. Oprócz małych wymiarów gwarantują to przyłącza 1/2" MNPT (13 mm) dla wlotu i wylotu. Naczynie wzbiorcze można zainstalować w dowolnej pozycji.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie