Produkt: EX10012859

|

Model: RCWP-40LH

Hydroprasa - stal nierdzewna/żelazo - 40 l - 3 bar - w tym 5 worków filtrujących - Royal Catering

3229,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Bezwysiłkowe użycie – hydroprasa o wysokim ciśnieniu z normalnym podłączeniem wody jako źródła energii
  • Wydajność – wysoka wydajność sprzętu dzięki pojemności 40 l i ciśnieniu wody do 3 barów
  • Higiena – uniesiona wylewka umożliwia czysty spływ soku do pojemnika (brak w zestawie)
  • Trwałość – dzięki solidnej konstrukcji ze stali nierdzewnej i żelaza
  • Prostota – konstrukcja jest intuicyjna, obsługa niezwykle prosta, a czyszczenie po użyciu łatwe

OPIS PRODUKTU

Wytwarzaj własne soki i wina za pomocą hydroprasy ze stali nierdzewnej

Hydroprasa marki Royal Catering na potrzeby gastronomii jest idealna, jeśli chcesz szybko wycisnąć duże ilości owoców bez użycia prądu i wysiłku. Wszystko, czego potrzebujesz do sprytnej prasy ciśnieniowej, to zwykłe przyłącze wody i wąż ogrodowy. Dzięki dużej wydajności pomimo niewielkich wymiarów hydroprasa do owoców jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zda egzamin zarówno w profesjonalnej działalności, jak i do produkcji soków oraz win w prywatnych gospodarstwach domowych.

Skutecznie wyciskaj jabłka, winogrona, jagody i inne owoce pod ciśnieniem wody

Sposób działania hydroprasy jest równie prosty, co pomysłowy: w pojemniku z sitkiem znajduje się membrana. Teraz napełnij pojemnik owocami, a membranę wodą za pomocą węża ogrodowego, który rozpręża się i równomiernie przepycha sprasowany produkt przez perforację od wewnątrz na zewnątrz. Wyciśnięty sok zbiera się w kanale i możesz go bez strat wydobyć przez uniesioną wylewkę. 

Dzięki dużej wydajności i maksymalnemu ciśnieniu roboczemu 3 bar 40-litrowa hydroprasa umożliwia szybkie i wydajne przetwarzanie dużych ilości owoców. Obudowa z wylotem i wlotem (3/4'') oraz manometrem sprawiają, że obsługa jest dziecinnie prosta. To samo dotyczy konserwacji: ponieważ nie ma części obrotowych, konieczne jest tylko czyszczenie po użyciu. Ażurowy pojemnik ze stali nierdzewnej i stabilna żelazna podstawa sprawiają, że hydroprasa do winogron jest szczególnie wytrzymała i zapewnia długą żywotność.

Uwaga: Aby uzyskać najlepsze wyniki, użyj worków filtracyjnych o odpowiednim rozmiarze. 5 pasujących sztuk jest już w zakresie dostawy. Do łatwego siekania owoców przed prasowaniem polecamy rozdrabniacze do owoców z naszej oferty.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie