Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20012925

|

Model: RCSG-150P

Outlet Grill węglowy z rożnem na prosiaka - z silnikiem - 40 kg - długość rożna: 137 cm - stal nierdzewna

2049,00 zł 2549,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2549,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – do pieczenia prosiąt, ale także jagnięciny, kurczaków i podobnych potraw z grilla
  • Pojemność – powierzchnia do grillowania o wymiarach 126 x 50 cm i rożen o długości 137 cm
  • Regulacja – wysokość szpikulca można ustawić na czterech wysokościach względem grilla
  • Mobilność – cztery koła z hamulcami dla nieskomplikowanego przechowywania i wyciągania 
  • Aromat – grill na węgiel drzewny dodaje soczystego smaku pieczonym mięsom

OPIS PRODUKTU

Pyszne specjały z grillem węglowym z rożnem na prosiaka od Royal Catering

Zaskocz swoich gości wyjątkową specjalnością z grilla. Czy to na imprezie z cateringiem na świeżym powietrzu, czy na innym przyjęciu grillowane prosię to nie tylko przysmak, ale także widowiskowa atrakcja! Grill węglowy z rożnem na prosiaka od Royal Catering – eksperta w zakresie urządzeń kuchennych i artykułów cateringowych – jest pierwszym wyborem, aby zapewnić sobie przyjemność z grillowania.

Rożen na prosiaka oferuje miejsce dla prosiąt, jagnięciny, a nawet kilku kurczaków

Grill z rożnem obrotowym ze stali nierdzewnej opiekany jest węglem drzewnym. Wytwarza on niezbędne ciepło pod rusztem o wymiarach 126 x 50 cm, niezbędne do upieczenia soczystego i chrupiącego z wierzchu mięsa. Ponadto rama oferuje cztery poziomy wysokości dla idealnej odległości od węgla. Rożen na prosiaka, który obraca tuszę z prędkością 2 obr./min, wyposażono w wyjątkowo energooszczędny i wydajny silnik o mocy 13 W.

Sam rożen ma długość roboczą 137 cm i mieści całe prosię, kawałki jagnięciny lub kurczaki o łącznej wadze do 40 kg. Ponadto w zestawie znajdziesz trzy chromowane ruszty grillowe o grubości 19 mm. Zyskujesz więc możliwość zorganizowania imprez grillowych z bardzo szerokim menu.

Dzięki wytrzymałej ramie ze stali nierdzewnej oraz stalowej misy na węgiel drzewny grill węglowy z rożnem na prosiaka cechuje się długą żywotnością. Nogi są wyposażone w wytrzymałe kółka z tworzywa sztucznego (PP), które poradzą sobie nawet z nierównymi powierzchniami, takimi jak kostka brukowa. Hamulce zapewniają niezbędną stabilność podczas grillowania.

DANE TECHNICZNE