Rożny

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 9 z 9 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Marka Royal Catering stworzyła wysokiej jakości rożny głównie z myślą o przygotowywaniu dań na ciepło w profesjonalnych lokalach gastronomicznych. Solidny sprzęt doskonalone nadaje się do opiekania nad grillem mięs (karkówki, żeberek, a także całych kurczaków lub małych prosiąt). Sprawdzi się również przy przyrządzaniu ryb czy warzyw w czasie przyjęcia na działce bądź wyjazdu wakacyjnego pod namiot.

Sklep expondo.pl oferuje urządzenie nadające się do każdego etapu obróbki produktów spożywczych, zwłaszcza mięsnych. Łączą one w sobie funkcjonalność z perfekcyjnym wykonaniem i klasycznym designem. Asortyment obejmuje m.in. proste w obsłudze nadziewarki do kiełbasy, wydajne grille gastronomiczne oraz nowoczesne opiekacze.

Praktyczne rożny do grilla

Gruby, ostro zakończony szpikulec pozwala sprawnie nadziać zarówno całe kurczaki, jaki i kawałki wołowiny. Podtrzymują je mocne widełki. Minimalizują one ryzyko wpadnięcia mięsa do grilla lub jego niekontrolowane przesuwanie. Bezpieczne użytkowanie to zasługa nienagrzewającego się uchwytu oraz niezwykle prostego montażu.

Stal nierdzewna, z której wykonane są rożny, idealnie nadaje się dla gastronomii ze względu na proste utrzymanie w higienicznej czystości. Tworzywo charakteryzuje się bardzo gładką powierzchnią, z której łatwo usuniesz tłuszcz i resztki mięsa. Ponadto wykazuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne (otarcia, wgniecenia oraz zarysowania).

Rożny elektryczne

Kompaktowe rożny obrotowe wyposażono w efektywny silnik, który zapewnia optymalną prędkość obracania grillowanych artykułów. Dzięki temu są one dokładnie opieczone ze wszystkich stron, zachowując jednocześnie tym pełnię smaku. Zwłaszcza mięsa nie tracą soczystości. Rożen uruchamia się bardzo łatwo za pomocą jednego przycisku.

Poszukujesz niezawodnego sprzętu do baru lub food trucka? Planujesz organizację imprezy w plenerze? Rożny od Royal Catering dzięki swojej uniwersalności pomogą przygotować bogate menu dopasowane do gustów kulinarnych Twoich gości. W ofercie naszego sklepu znajdują się także inne produkty, które świetnie sprawdzą się w czasie uroczystości na świeżym powietrzu np. namioty cateringowe, parasole ogrodowe oraz dyspensery do soków.