Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20011098

|

Model: RCAT-150/60-N

Outlet Stół roboczy ze stali nierdzewnej - 130 kg - 150 x 60 cm - rant

989,00 zł 1229,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1229,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duża powierzchnia robocza – blat o wymiarach 150 x 60 cm
  • Trwałość – stal nierdzewna
  • Wytrzymałość – 2-poziomowa konstrukcja o nośności do 160 kg
  • Wygoda użytkowania – rant oraz zaokrąglone kanty

OPIS PRODUKTU

Stół roboczy - stal szlachetna - 150 x 60 cm - 160 kg

Uniwersalny stół roboczy służy do przygotowywania posiłków oraz przechowywania produktów spożywczych i urządzeń gastronomicznych. Mebel od Royal Catering przeznaczono do profesjonalnego użytku w lokalach gastronomicznych (restauracjach, barach, pubach) lub piekarniach czy stołówkach. Trwały model RCAT-150/60-N ze stali nierdzewnej okaże się także nieocenionym wyposażeniem firm cateringowych.

Profesjonalny stół gastronomiczny RCAT-150/60-N – opis

Duża powierzchnia robocza 150 x 60 cm pozwala swobodnie przyrządzać dania oraz przygotowywać składniki nawet w większych ilościach. Dzięki 2-poziomowej  budowie stół posłuży również do przechowywania sprzętu oraz przyborów kuchennych. Pomieści nawet wysokie garnki lub naczynia (odstęp między półkami wynosi aż 60 cm).

Wygodę użytkowania zapewnia rant o wysokości 11 cm chroniący ścianę przed zabrudzeniem. Stanowi on świetną alternatywę dla płytek. Zaokrąglone kanty oraz połączenie rantu z blatem ułatwiają utrzymanie sprzętu od Royal Catering w czystości, zapobiegając gromadzeniu się resztek jedzenia, rozwojowi bakterii oraz pleśni. Odpowiadają również za jego atrakcyjny wygląd. Ponadto stół bezproblemowo się montuje.

Wytrzymałość modelu RCAT-150/60-N to zasługa zgrzewania punktowego nakrętek, za pomocą którego połączono dwie warstwy 5-centymetrowego blatu. Solidna konstrukcja sprawia, że wytrzyma on obciążenie do 130 kg. Możliwość regulacji nóżek czyni stół bardzo stabilnym nawet na nierównym podłożu. 

Trwała stal nierdzewna, z której wykonano stół gastronomiczny, gwarantuje jego długą żywotność. Materiał nie rdzewieje, nie ulega uszkodzeniu oraz nie matowieje. Co więcej, nie wchodzi w reakcje z żywnością, więc jest bezpieczny dla zdrowia.

Stół roboczy ze stali szlachetnej przeznaczono do użytku w branży HoReCa. Dzięki dużej powierzchni roboczej oraz nośności sprawdzi się w czasie przyrządzania dań czy dodatków oraz posłuży do przechowywania sprzętu kuchennego. Mebel od Royal Catering łączy w sobie wysoką jakość z atrakcyjną ceną.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA