Stoły robocze

Zainspiruj się blogiem expondo

Marka Royal Catering proponuje wytrzymałe stoły ze stali nierdzewnej. W zależności od modelu ich maksymalne obciążenie całkowite wynosi od kilkudziesięciu do ponad stu kilogramów. Bardzo dobrze sprawdzą się jako wyposażenie kuchni w restauracjach, barach szybkiej obsługi, kawiarniach, pizzeriach itp. Oprócz solidnych mebli, takich jak szafki ze stali nierdzewnej, sklep expondo.pl oferuje wszystko, co niezbędne w gastronomii, m.in. urządzenia grzewcze.

Stół roboczy gastronomiczny to sprzęt, który stosuje się w wielu różnych miejscach. Zda egzamin nie tylko jako wyposażenie kuchni w komercyjnym przedsiębiorstwie, ale również w placówkach użyteczności publicznej, np. szpitalach, szkołach, przedszkolach itp. Może służyć do wstępnej obróbki żywności, ugniatania ciast oraz przechowywania składników czy urządzeń (na dolnej półce). Zobacz naszą ofertę: stoły chłodnicze z blatem roboczym!

Stoły ze stali nierdzewnej od Royal Catering

Sklep expondo.pl posiada szeroką ofertę stołów o różnych wymiarach. Dzięki temu idealnie dopasuje się je do metrażu pomieszczenia i potrzeb użytkowników. Blaty ze stali nierdzewnej, w zależności od modelu, wyposażono w ranty ochronne. Zapobiegają one np. ochlapaniu czy zabrudzeniu ściany.

Stal nierdzewna, zastosowana do budowy mebli gastronomicznych Royal Catering, charakteryzuje się dużą odpornością na proces korozji oraz uszkodzenia mechaniczne, np. otarcia, zarysowania i wgniecenia. Dzięki gładkiej powierzchni stołów nie przywierają do nich zabrudzenia. Na solidność konstrukcji wpływa płyta HDF o grubości 20 mm, umieszczona od dołu blatów.

Na stołach ze stali nierdzewnej można wykonywać różne czynności związane z obróbką artykułów spożywczych, m.in. wygodnie kroić owoce i warzywa. Do tego idealnie nadają się krajalnice do warzyw i owoców. Oferta obejmuje modele ręczne oraz elektryczne. Istnieje opcja osobnego dokupienia ostrzy.

Stół roboczy gastronomiczny w korzystnej cenie!

Stoły ze stali nierdzewnej marki Royal Catering łączą w sobie solidność i staranność wykonania z konkurencyjnymi cenami. Artykuły dostępne w sklepie expondo.pl mogą być eksploatowane przez długie lata. Spełniają wymogi wynikające z norm HACCP, a także Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP) i Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP).

Oprócz wysokojakościowych materiałów oraz przemyślanej konstrukcji, meble gastronomiczne w ofercie sklepu expondo.pl wyróżniają się klasycznym designem. Ich surowy wygląd idealnie współgra z wnętrzami zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych kuchni gastronomicznych. Projektanci produktów z Royal Catering stawiają na funkcjonalność połączoną z uniwersalnością i ponadczasowością stylu.

Blat ze stali nierdzewnej musi charakteryzować się gładką powierzchnią, która jest łatwa w utrzymaniu czystości. Ten warunek spełniają proponowane stoły oraz wiele innych artykułów składających się na wyposażenie kuchni gastronomicznej (np. wózki kelnerskie i stoły chłodnicze). Nie przylegają do nich m.in. tłuste zabrudzenia, a także są odporne na działanie soków z owoców i warzyw. W czyszczeniu urządzeń sprawdzą się delikatne detergenty.

Modele stołów doskonale nadają się jako elementy wyposażenia baru. Zapewnią higieniczne i wygodne np. ugniecenie ciasta na pizzę, przygotowanie mięsa do obróbki termicznej oraz inne tego typu czynności. Dolna półka pozwala magazynować niezbędne sprzęty kuchenne i składniki.