Produkt: EX10030596

|

Model: SBS-NL-240PLUS

Łata niwelacyjna - 2,4 m - 2 skale (mm/cm) - aluminium - z suwakiem

259,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Trwałość i lekkość – wykonanie z aluminium anodowanego sprawia, ze produkt jest wytrzymały i ma niewielką wagę
  • Regulacja długości – bezstopniowa regulacja w zakresie od 1,3 do 2,4 m wpływa na uniwersalne zastosowanie łaty
  • Profesjonalizm – zmiany w wysokości można natychmiast określić dzięki znakom plus i minus oraz za sprawą specjalnego suwaka
  • Miarodajność – dwie skale, wysokiej jakości wykonanie oraz poziomica zapewniają precyzyjne wyniki pomiarów
  • Praktyczność – torba transportowa w zestawie

OPIS PRODUKTU

Łata niwelacyjna - od 1,3 do 2,4 m Steinberg Systems

Teleskopowa łata niwelacyjna marki Steinberg Systems posłuży do dokonywania precyzyjnych pomiarów geodezyjnych za pomocą niwelatorów optycznych i laserowych. Będzie więc niezastąpiona w sprawdzaniu poziomu terenu. Model SBS-NL-240PLUS to niezastąpione narzędzie na placach budowy i nie tylko.

Łata geodezyjna SBS-NL-240PLUS – opis

Regulacja długości w zakresie od 1,3 do 2,4 m pozwala dostosować łatę niwelacyjną do terenu. Dzięki temu ustawisz znacznik zerowy do linii kolimacyjnej instrumentu. Specjalna śruba pozwala zablokować przymiar na odpowiednim odcinku.

Precyzja dokonywanych pomiarów wynika z zastosowania czytelnej podziałki wyrażonej w cm i mm (od -50 do 65 cm). Określenie różnicy wysokości jest możliwe za sprawą znaków minus oraz plus. Specjalny suwak ułatwia dokładne ustalenie pozycji podczas pomiaru niwelatorem laserowym.

Solidna, a zarazem lekka konstrukcja to efekt wykonania łaty niwelacyjnej z aluminium anodowanego. Materiał zniesie więc trudne warunki panujące na zewnątrz. Jednocześnie jego niewielka waga ułatwia transportowanie produktu. Czerwony fragment oraz podziałka to efekt anodowania.

Jeżeli szukasz profesjonalnego sprzętu do pomiarów geodezyjnych, to marka Steinberg Systems ma dla Ciebie rozwiązanie. Z łatą niwelacyjną SBS-NL-240PLUS dokładnie określisz poziom terenu pod budowę domu czy drogi. Nie czekaj i złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie