Brak opinii Niech Twoja opinia będzie pierwsza

Baterie przemysłowe - alkaliczne - 1,5V - AAA - LR03

55,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10270001

|

Model : 1501-0004

Cena zawiera 23% VAT.

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. czwartek, 25 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
55,00 zł
3+
5%
52,25 zł
5+
10%
49,50 zł
10+
15%
46,75 zł
Kluczowe informacje
  • Ekonomiczność – 20 sztuk w komplecie
  • Trwałość – doskonałe właściwości elektryczne
  • Uniwersalność – pasują do wszystkich urządzeń zasilanych bateriami AAA
  • Długa żywotność – działają do 10 razy dłużej niż zwykłe baterie cynkowo-węglowe
  • Praktyczność – niezależne źródło energii w przypadku awarii zasilania
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

Dane techniczne

Rodzaj baterii
Alkaliczna
Pojemnośc [Ah]
1.2
Napięcie znamionowe [V]
1.5
Rozmiar komórki [mm]
AAA / LR03
Rozmiar baterii
Mikro
Liczba baterii
20
Rodzaj opakowania
Pudełko kartonowe
Liczba baterii
1
Wymiary (DxSxW)
1.02 x 1.02 x 4.5 cm
Waga
0.01 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW)
4.5 x 5.5 x 4.5 cm
Waga wysyłki
0.2 kg

Zakres dostawy

  • Baterie alkaliczne przemysłowe 1,5 V AAA LR03 – 20 szt.

Opis produktu

Baterie przemysłowe - alkaliczne - 1,5V - AAA - LR03

Baterie przemysłowe alkaliczne marki Ansmann służą do zasilania i ładowania sprzętów codziennego użytku o średnim i dużym poborze mocy. Produkt 1501-0004 jest przeznaczony do użytku w gospodarstwach domowych, biurach oraz we wszystkich miejscach, w których korzysta się z przenośnych urządzeń zasilanych bateryjnie.

Baterie alkaliczne AAA – charakterystyka

Długa żywotność ogniw 1501-0004 wynika z ich nowoczesnych i ulepszonych parametrów elektrycznych. Baterie alkaliczne mogą pochwalić się do 10 razy dłuższą żywotnością niż zwykłe akumulatory cynkowo-węglowe. Wraz z rozwojem technologicznym obecne modele alkaliczne są nawet do 40 razy bardziej wytrzymałe niż ich pierwsze prototypy. W oferowanym zestawie dostajesz aż 20 sztuk zasobników energii AAA LR03 o napięciu znamionowym 1,5 V.
Wysoka jakość ogniw to zasługa rygorystycznych testów przeprowadzonych w Niemczech i na Dalekim Wschodzie. Każdy produkt przechodzi szczegółową analizę pod kątem wymagań elektrycznych, termicznych, geometrycznych i mechanicznych. Dodatkowo eksperci ds. jakości marki Ansmann regularnie monitorują zgodność produkowanych baterii z bardzo wysokimi standardami międzynarodowymi, tak by mogły pracować dłużej i wydajniej.
Uniwersalność baterii przemysłowych uwidacznia się w tym, jak wiele urządzeń można nimi zasilić. Zaleca się je stosować do sprzętów o średnim zużyciu energii (100-300 mAh): odtwarzaczy CD i MP3, pilotów TV, latarek, budzików, zegarów ściennych, przenośnych magnetofonów, aparatów fotograficznych itd. Ogniwa sprawdzą się też w przypadku, gdy potrzebujesz zasilić urządzenia o dużym zużyciu energii (powyżej 300 mAh) np. elektryczne notatniki, golarki, telefony bezprzewodowe, gry elektroniczne, aparaty cyfrowe, wagi, stacje meteorologiczne, urządzenia pomiarowe itd. Baterie alkaliczne stanowią również niezależne źródło energii w sytuacjach awaryjnych.
Bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego to kolejny atut oferowanego produktu. Akumulatory alkaliczne nie zawierają szkodliwych substancji – kadmu, ołowiu oraz rtęci. Wszystkie baterie, które mają w składzie toksyczne chemikalia, są oznaczane znakiem przekreślonego kosza na śmieci.
Szukasz sprawdzonych i wydajnych baterii, których nie trzeba ciągle wymieniać na nowe? Baterie przemysłowe 1501-0004 to trwałe i wygodne rozwiązanie dla osób, które korzystają z urządzeń zasilanych bateryjnie. Ogniwa marki Ansmann dzięki długotrwałej i precyzyjnej produkcji są znakomitym źródłem energii dla wielu sprzętów codziennego użytku o średniej i dużej konsumpcji oraz mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Oceny i opinie


Sortuj według :

Często zadawane pytania

Co zrobić z baterią, gdy już się wyczerpie?

Zużytych baterii trzeba pozbywać się w specjalnie wyznaczonych do tego punktach. Znajdziesz je często w hipermarketach i sklepach elektronicznych. Nie należy wyrzucać baterii wraz z odpadami komunalnymi. Jesteś prawnie zobowiązany do zwrotu zużytych baterii jako użytkownik końcowy.

Czy te baterie są bezpieczne dla środowiska?

Oferowane baterie są bezpieczne dla środowiska, nie zawierają rtęci (Hg), kadmu (Cd) ani ołowiu (Pb). Baterie zawierające szkodliwe substancje są oznaczone symbolem przekreślonego kosza na śmieci.

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty