Liczba opinii: (7)

Miernik grubości lakieru - 1400μm - mini USB

519,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10030312

|

Model : SBS-CT-123

Cena zawiera 23% VAT.

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. środa, 24 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
519,00 zł
3+
5%
493,05 zł
5+
10%
467,10 zł
10+
15%
441,15 zł
Kluczowe informacje
  • Użyteczność – szybko mierzy powłokę lakierniczą auta lub grubość metalu
  • Uniwersalność – sprawdzi się zarówno w handlu samochodami, jak też przemyśle metalowym i chemicznym
  • Wielozadaniowość – trzy tryby pomiarów: do ferromagnetyków, do materiałów niemagnesujących się i tryb automatyczny
  • Precyzja pomiarów – mierzy z dokładnością ±2.5% + 1μm
  • Wydajność – utrzymuje precyzję pomiarów w temp. 0-50℃ i wilgotności 20-90%
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Miernik grubości lakieru Steinberg Systems

Profesjonalny miernik grubości lakieru to absolutnie niezbędne narzędzie w handlu samochodami oraz w przemyśle metalowym i chemicznym. Sprawdzi się np. podczas określania grubości lakieru samochodowego. Tester szybko i bardzo precyzyjnie zmierzy powłokę farby lakierniczej, materiałów ferromagnetycznych jak też niemagnesujących się. Uzyskane dane zapisane zostaną w jego pamięci lub na komputerze, dzięki wbudowanemu portowi mini USB. Model SBS-CT-123 jest bardzo lekki i posiada małe rozmiary.

Grubościomierz lakieru SBS-CT-123 – charakterystyka

Nowoczesny miernik grubości lakieru SBS-CT-123 jest bardzo precyzyjnym i wydajnym urządzeniem o najwyższej jakości wykonania oraz szerokim zakresie zastosowania. Docenią go profesjonaliści zajmujący się mechaniką lub handlem samochodami, a także specjaliści z dziedzin przemysłu metalowego i chemicznego. Już dziś skorzystaj z oferty oficjalnego sklepu marki Steinberg Systems, gdzie wysoka jakość towarów idzie w parze z ich atrakcyjnymi cenami.
Precyzja urządzenia Stainberg Systems wynika z faktu, że dokonuje ono pomiarów w zakresie od 0 do 1400 μm z dokładnością do ±2,5% + 1μm. Dzięki końcówce pomiarowej w kształcie litery „V” minimalny obszar pomiarowy wynosi Ø20 mm, minimalny promień zakrzywienia dla powierzchni wypukłych 5 mm, zaś dla wklęsłych 25 mm. Oznacza to, że pomiaru dokonasz nawet na zakrzywionej lub kątowej powierzchni przy wysokiej wiarygodności uzyskanych danych.
Komfortową i sprawną obsługę modelu SBS-CT-123 zapewnia panel sterowania z gumowymi przyciskami i podświetlanym ekranem LCD, wyświetlającym wszystkie detale pomiaru. Ich wykonywanie może odbywać się na dwa sposoby: punktowo lub w sposób ciągły. Wynik uzyskamy poprzez jednokrotne naciśnięcie próbnika albo jego przeciąganie wzdłuż badanej powierzchni. Dokonanie pomiaru jest oznajmiane sygnałem dźwiękowym.
Funkcjonalność narzędzia od Steinberg Systems to zasługa opcji takich jak: tryb badania, metoda pomiaru, zapisywanie danych, jednostka pomiaru (μm, mm, mil), prędkość mierzenia (normalna lub szybka), język (angielski, niemiecki, rosyjski, chiński) i kalibracja. Urządzenie nadaje się do eksploatacji w przedziale temperatur od 0 do 50℃ oraz wilgotności powietrza 20-90%. Wyniki pomiaru można zapisać w pamięci wewnętrznej (320 wyników) lub dzięki portowi mini USB, na dysku komputera.
Bezpieczeństwo mierzonym powierzchniom zapewnia sprężynujący próbnik. Jego budowa zapobiega powstawaniu zadrapań i wgnieceń na materiałach, np. gdy przyłożymy zbyt dużo siły w trakcie dokonywania pomiaru.
Energooszczędność modelu SBS-CT-123 to zasługa faktu, że zasilają go dwie baterie 1,5V AAA. Gwarancję ich długiej żywotności zapewnia funkcja auto-wyłącznika aktywującego się, gdy urządzenie nie pracuje przez 3 minuty.
Dodatkowe akcesoria znajdujące się w zestawie ze produktu marki Steinberg Systems to kabel USB – mini USB, CD z oprogramowaniem (sterowniki do komputera) oraz płytki kalibracyjne (użytkownik może samodzielnie dokonać kalibracji, bez konieczności korzystania ze specjalistycznych serwisów).
Mobilność modelu SBS-CT-123 to cecha wynikająca z jego gabarytów i wagi. Kompaktowa konstrukcja i masa około zaledwie 100 g, sprawiają, że sprzęt zmieści się np. w kieszeni. Wygodny transport i bezpieczne przechowywane całego zestawu zapewnia solidna, poręczna walizka.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


4.9

Na podstawie 7 opinii

Sortuj według :

3 miesiące temu Opublikowano na Expondo Lithuania

Yado

Bardzo dobre urządzenie. Sprzedawca wysłał przesyłkę bardzo szybko. Jestem bardzo usatysfakcjonowany.

Wyświetl oryginalną opinię

9 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Lithuania

Działa świetnie. Wady: trudny do zmierzenia, gdy trzeba dotrzeć do trudno dostępnego miejsca (lepiej miernik przewodowy).

Wyświetl oryginalną opinię

9 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Romania

Zamów bez komplikacji, szybka dostawa. Urządzenie jest proste w obsłudze, z przejrzystą dokumentacją. Pomiary porównawcze bez odchyleń. Precyzyjny i łatwy w użyciu. Top. Polecam z pełnym przekonaniem

Wyświetl oryginalną opinię

11 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Czech Republic

Produkt bardzo wysokiej jakości. Dobra jakość wykonania. Wszystko działa jak powinno

Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym roku Opublikowano na Expondo Czech Republic

Miernik grubości warstwy - zakres pomiarowy: 0-1400 µm - ±2,5% + 1 µm

Jestem bardzo zadowolony z produktu. Sprzedawca był bardzo zadowolony z szybkości dostawy. Gorąco polecam każdemu.

Wyświetl oryginalną opinię

4 lata temu Opublikowano na Amazon Spain

Wszystko dobrze

Przybył poprawnie i działa dobrze. Dziękuję

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano na Expondo Netherlands

Miernik grubości powłoki

Brak opinii.

Wyświetl oryginalną opinię

Często zadawane pytania

Czy w Waszej ofercie znajdują się mierniki grubości lakieru o innych parametrach?

Oczywiście, wystarczy przejść do grupy produktów „Warsztat”, w sekcji „Motoryzacja”, gdzie znaleźć można kategorię „narzędzia blacharskie”.

Czy w zestawie znajdują się baterie?

Tak, w zestawie przysyłamy dwie baterie AAA.

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty