BHP

Zainspiruj się blogiem expondo

Dostępne w tej kategorii artykuły powstały zgodnie z wymogami bezpieczeństwa i higieny pracy. Prawidłowo dobrane środki ochrony indywidualnej pozwolą zachować pracownikom wysoki poziom bezpieczeństwa przy zachowaniu komfortu użytkowania. Oferowane w expondo.pl produkty sprawdzą się zwłaszcza w rolnictwie, branży chemicznej, laboratoriach technicznych, zakładach przemysłowych, na budowach. Docenią je także służby publiczne i porządkowe (wojsko, straż pożarna, straż miejska, profesjonalne firmy ochroniarskie itp.), a także pracownicy usług kosmetycznych.
Jeżeli zainteresowały Cię produkty z tej kategorii, sprawdź też generatory ozonu świetne do dezynfekcji pomieszczeń.

Maski, gogle i przyłbice ochronią twarz

Zapewnienie ochrony oczu oraz dróg oddechowych to podstawa podczas wykonywania wielu zadań w zapylonych przestrzeniach oraz podczas pracy z niebezpiecznymi materiałami. Oferowane gogle, okulary ochronne i przyłbice sprawdzą się świetnie podczas wykonywania doświadczeń chemicznych, przy piłowaniu, cięciu, szlifowaniu, malowaniu itp. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów pozwala osiągnąć świetny stopień ochrony przy zachowaniu bardzo dobrej widoczności.
Maseczki higieniczne będą z kolei doskonałe podczas użytku w tartakach, przy żniwach czy na składach kruszyw mineralnych. Dostępne w naszej ofercie są różne egzemplarze, wszystkie odznaczają się świetnymi parametrami oraz komfortem podczas długiego noszenia (nie powodują podrażnień skóry).

Rękawiczki nitrylowe zabezpieczą dłonie

Ochrona rąk to sprawa kluczowa we wszelkiego rodzaju placówkach badawczych, firmach zajmujących się sprzątaniem, zakładach kosmetycznych i fryzjerskich. Rękawice nitrylowe są odpowiednie dla osób uczulonych na lateks. Świetnie sprawdzają się podczas pracy z paliwami na bazie ropy naftowej, smarami, tłuszczami czy rozpuszczalnikami. Nadają się także jako element ochrony antybakteryjnej. W ofercie naszego sklepu znajdują się rękawice w różnych rozmiarach – będą pasować zarówno osobom o małych, jak i dużych dłoniach.
Zaopatrz się w wysokiej jakości artykuły ochrony osobistej, zamawiając je z dostawą pod wskazany adres!