Produkt: EX10260363

|

Model: STAR_FR_01

Podnóżek bujany - kołysanie w zakresie 0-90°

159,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Prozdrowotne – delikatne ruchy poprawiają krążenie krwi, zmniejszają zużycie stawów i napięcie mięśni
  • Regulacja – dwie wysokości dla większej aktywności lub lepszego relaksu
  • Bezpieczeństwo – antypoślizgowa powierzchnia z efektem masażu i niezawodna przyczepność
  • Praktyczność – po prostu schowaj pod każdym biurkiem, aby zaoszczędzić miejsce
  • Solidność – dzięki mocnemu plastikowi (ABS) jest szczególnie wytrzymały i znosi obciążenie do 10 kg

OPIS PRODUKTU

Bądź w ruchu nawet w domowym biurze dzięki podnóżkowi od Fromm & Starck

Każdy, kto pracuje osiem godzin dziennie, siedząc przy biurku, zna ten problem: zbyt mało ruchu, ciężkie nogi, napięcie mięśni i ból pleców. Dzięki podnóżkowi od Fromm & Starck możesz uatrakcyjnić swoją pracę w biurze. Za sprawą funkcji kołysania pobudzisz krążenie krwi w nogach, a tym samym poprawisz samopoczucie i zdrowie. Użyj podnóżka, aby w kilku prostych krokach uczynić pracę siedzącą w biurze lub w domu bardziej ergonomiczną i skorzystaj z pozytywnego wpływu na krążenie, mięśnie i stawy!

Podnóżek biurowy z dwoma poziomami wysokości do aktywnego siedzenia

Podnóżek biurowy oferuje dwa poziomy wysokości, które można wybrać. Wystarczy go obrócić. Wyższy wariant jest idealny do aktywnego siedzenia i kołysania nóg w zakresie 0-90°. Niższy poziom skupia się na zrelaksowanej postawie. Specjalne powierzchnie po obu stronach zapewniają przyjemny efekt masażu stóp. Jednocześnie taka konstrukcja zapewnia, że oparcie na nogi jest antypoślizgowe.

Dzięki niewielkim gabarytom bujany podnóżek zmieści się pod każdym biurkiem, a dzięki subtelnej czarnej kolorystyce można go dyskretnie wkomponować w każdy styl umeblowania. Jeśli nie jest potrzebny, łatwo go schowasz. Podnóżek biurka jest idealny do ciągłego użytkowania. Dzięki solidnej konstrukcji wykonanej z wytrzymałego tworzywa sztucznego (ABS) może być obciążony do 10 kg. Czy to przed telewizorem, podczas grania, czy w biurze: zapewnij odpowiednią mieszankę aktywności i relaksu dzięki podnóżkowi od Fromm & Starck!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA