Produkt: EX10260356

|

Model: STAR_DD_03

Ścianki działowe biurkowe - zestaw 3 szt. o wymiarach 1500 x 400, 750 x 400, 750 x 400 mm

469,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duża powierzchnia – trzy ścianki o wymiarach 1500 x 400, 750 x 400, 750 x 400 mm
  • Uniwersalność – chronią pracowników i klientów w biurach, gabinetach kosmetycznych czy w restauracjach
  • Bezpieczeństwo – zapobiegają bezpośredniemu kontaktowi z wirusami, śliną czy bakteriami
  • Praktyczność – łatwy montaż na krawędzi blatu za pomocą zacisków śrubowych
  • Higieniczność – materiał jest łatwy do czyszczenia i dezynfekcji

OPIS PRODUKTU

Większe bezpieczeństwo w biurze lub salonie kosmetycznym ze ściankami działowymi na biurko

Szukasz bezpiecznego i praktycznego rozwiązania, aby chronić swoich pracowników w biurze? A może chcesz podnieść standardy higieny w swojej restauracji lub salonie kosmetycznym? Trzy biurkowe ścianki działowe Fromm & Starck są szybkie w montażu i zapewniają skuteczną ochronę przed wirusami lub bakteriami przenoszonymi drogą kropelkową. Stwórz osobistą przestrzeń dla swoich pracowników i klientów, w której poczują się bezpiecznie!

Łatwa w montażu – ścianki biurkowe Fromm & Starck

Trzyczęściowy zestaw ścianek działowych zapewnia ochronę pracownikom i klientom podczas pracy lub zabiegów przy stole. Przegrody wykonano z półprzezroczystego akrylu. Tworzy to własną przestrzeń, która nie wydaje się całkowicie odizolowana, ale nadal zapewnia ochronę. Jest to również doskonałe rozwiązanie, jeśli zależy Ci na zachowaniu higieny w miejscu pracy!

Zestaw jest łatwy w montażu i może być używany w zależności od potrzeb. Wystarczy przymocować ścianki działowe o grubości 5 mm do krawędzi stołu za pomocą zacisków. Fromm & Starck, Twój ekspert od materiałów biurowych, oferuje różne rozmiary, które możesz wybierać i łączyć ze sobą. Ekrany ochronne tworzą bezpieczne miejsca pracy, w których pracownicy i klienci czują się jednakowo bezpiecznie. Sprawdzą się też w restauracjach, gdzie możesz dyskretnie zapewnić większą higienę nawet w ciasnych warunkach.

Wysokiej jakości materiał nie zawiera substancji toksycznych i może być bezpiecznie stosowany w różnych miejscach. Wszystkie powierzchnie są łatwe do czyszczenia i dezynfekcji, co oznacza, że spełniają najwyższe standardy higieny.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA