Produkt: EX10260365

|

Model: STAR_LDS_12

Stolik pod laptopa - 43 x 91 cm - nachylenie -35 - 30° - wysokość: 700-1100 mm

259,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Elastyczność – regulowana wysokość 700-1100 mm i przechylanie w zakresie -35 - 30°
  • Przestronność – dwie oddzielnie regulowane powierzchnie robocze o wymiarach 42 x 40,5 cm i 42 x 50,5 cm
  • Stabilność – powlekany blat i wytrzymała konstrukcja stalowa o nośności 10 kg
  • Komfort – wygodna regulacja
  • Mobilność – łatwe przesuwanie na czterech kółkach

OPIS PRODUKTU

Elastycznie odchylany i regulowany na wysokość: stolik na laptopa marki Fromm & Starck

Stwórz mobilne i wygodne miejsce pracy dzięki stolikowi pod laptopa marki Fromm & Starck. Jest tak kompaktowy jak sam laptop i oferuje dwie idealne powierzchnie do przechowywania najważniejszych narzędzi pracy. Dzięki powlekanemu blatowi powierzchnia biurka jest niezwykle wytrzymała.

Pracuj wygodnie z mobilnym stolikiem pod laptopa

Często potrzebujesz odpowiedniego miejsca na laptopa. W czasie prezentacji, w laboratorium, w warsztacie i zawsze, kiedy chcesz mieć go pod ręką. Sprawdzi się jako mobilne miejsce pracy w biurze lub podczas spotkania. Stojak do laptopa z regulacją wysokości można dostosować do każdej sytuacji.

Stolik pod laptopa posiada dwie przestronne powierzchnie o wymiarach 42 x 40,5 cm i 42 x 50,5 cm, na których wystarczająco dużo miejsca znajdą nawet duże notebooki i/lub projektory. Aby uzyskać optymalną postawę podczas pracy, wysokość można łatwo wyregulować w zakresie 700-1100 mm. Stabilna konstrukcja z powlekanych rurek stalowych oraz blat o grubości 15.2 - 15.4 mm gwarantują nośność do 10 kg. Cztery kółka, za pomocą których można przesunąć stolik na laptopa w dowolne miejsce, zapewniają maksymalną mobilność.

Dzięki swoim elastycznym właściwościom sprzęt nadaje się nie tylko jako mebel biurowy. Może służyć również jako stolik przy łóżku. Powierzchnia robocza może być nachylona w zakresie od -35 do 30°. Dzięki temu stojak do laptopa optymalnie dostosujesz do otoczenia lub, w razie potrzeby, schowasz, aby zaoszczędzić miejsce.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA