(2) Opinie

Produkt: EX10090150

|

Model: HT-COSTIGAN-50X12S03

Linia kroplująca - akcesoria - 50 m

179,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Zasięg – linia kroplująca o długości 50 m
  • Akcesoria – do zestawu dołączono najpotrzebniejsze elementy
  • Solidność – wykonanie z trwałych materiałów
  • Wytrzymałość – maks. ciśnienie robocze 4 bar
  • Wygoda – rękawice ogrodnicze dostarczane z produktem

OPIS PRODUKTU

Linia kroplująca 50 m hillvert

Linia kroplująca marki hillvert to wygodny produkt służący do podlewania roślin. Za pomocą HT-COSTIGAN-50X12S03 nie tylko nawilżysz glebę, ale też oszczędzisz czas i zmniejszysz zużycie wody. Ze względu na swoje szerokie zastosowanie wąż idealnie nada się zarówno do domowych ogrodów czy działek, jak i profesjonalnych upraw.

Wąż ogrodniczy pocący HT-COSTIGAN-50X12S03 – opis

Doskonały zasięg został zapewniony przez przewód o długości 50 m. Znajdują się w nim tysiące dziurek, przez które przepływa woda. Ląduje ona bezpośrednio na ziemię podlewanego obszaru. Wydajne nawadniane jest możliwe nawet przy bardzo niskim ciśnieniu wody.

Dzięki akcesoriom będziesz w stanie dokładnie rozplanować ułożenie linii kroplującej. Razem z produktem dostarczamy komplet wciskanych korków i złączek o różnych kształtach. Ponadto do zestawu dołączyliśmy parę rękawic ogrodowych w rozmiarze L.

Trwała konstrukcja modelu HT-COSTIGAN-50X12S03 została wykonana z mocnej gumy oraz polietylenu. Materiały cechują się dużą odpornością na zagięcia i temperatury w zakresie od -10 do 50°C. Produkt wytrzyma również ciśnienie robocze do 4 bar.

Wysokiej jakości linia kroplująca niemieckiej marki hillvert z pewnością ułatwi opiekę nad roślinami. Model HT-COSTIGAN-50X12S03 to doskonała propozycja dla miłośników ogrodnictwa. Przekonaj się o jego skuteczności już dziś. Czekamy na Twoje zamówienie.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 2 opinii

08.02.2023

Schnelle Lieferung , mit Zubehör und super Qualität

08.02.2023

Après avoir cherché sur des sites français je suis tombé sur ce site. Les commentaires étant bons, j'ai commandé deux kits, surtout à cause de la fourniture des accessoires (fixations, gants, jointures) et le prix qui est égal voire inférieur aux sites français (un comble !). Livraison rapide en bon état. (attention cependant un des scotchs s'était détaché). Bref très content de l'achat. Je recommanderais sans soucis.