(1) Ocena

Produkt: EX10090152

|

Model: HT-COSTIGAN- 50X12S05

Linia kroplująca - akcesoria - 50 m - przyłącze kranowe 3/4

169,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Zasięg – linia kroplująca o długości 50 m
  • Akcesoria – do zestawu dołączono najpotrzebniejsze elementy
  • Solidność – wykonanie z trwałych materiałów
  • Wytrzymałość – maks. ciśnienie robocze 4 bar
  • Wygoda – rękawice ogrodnicze dostarczane z produktem

OPIS PRODUKTU

Linia kroplująca 50 m hillvert

Linia kroplująca marki hillvert to wygodny produkt służący do podlewania roślin. Za pomocą HT-COSTIGAN-50X12S05 nie tylko nawilżysz glebę, ale też oszczędzisz czas i zmniejszysz zużycie wody. Ze względu na swoje szerokie zastosowanie wąż idealnie nada się zarówno do domowych ogrodów czy działek, jak i profesjonalnych upraw.

Wąż ogrodniczy pocący HT-COSTIGAN-50X12S05 – opis

Doskonały zasięg został zapewniony przez przewód o długości 50 m. Znajdują się w nim tysiące dziurek, przez które przepływa woda. Ląduje ona bezpośrednio na ziemię podlewanego obszaru. Wydajne nawadniane jest możliwe nawet przy bardzo niskim ciśnieniu wody.

Dzięki akcesoriom będziesz w stanie dokładnie rozplanować ułożenie linii kroplującej. Razem z produktem dostarczamy komplet wciskanych korków i złączek o różnych kształtach. Ponadto do zestawu dołączyliśmy parę rękawic ogrodowych w rozmiarze L.

Trwała konstrukcja modelu HT-COSTIGAN-50X12S05 została wykonana z mocnej gumy oraz polietylenu. Materiały cechują się dużą odpornością na zagięcia i temperatury w zakresie od -10 do 50°C. Produkt wytrzyma również ciśnienie robocze do 4 bar.

Wysokiej jakości linia kroplująca niemieckiej marki hillvert z pewnością ułatwi opiekę nad roślinami. Model HT-COSTIGAN-50X12S05 to doskonała propozycja dla miłośników ogrodnictwa. Przekonaj się o jego skuteczności już dziś. Czekamy na Twoje zamówienie.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023