Produkt: EX10061771

|

Model: MSW-TRRI-4

Klucze do drążków kierowniczych - 4 części - 30-35 mm, 35-40 mm, 40-45 mm

289,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – do prawie wszystkich modeli samochodów osobowych i ciężarowych
  • Wygoda – łatwy montaż drążków dzięki otwartej konstrukcji
  • Idealne dopasowane – szerokie zastosowanie dzięki wymiennym końcówkom
  • Wytrzymałość – wieloletnia trwałość za sprawą wykonania ze stali węglowej odpornej na zużycie
  • Mobilność – praktyczna walizka transportowa do czystego i bezpiecznego przechowywania

OPIS PRODUKTU

Uniwersalne klucze do drążków kierowniczych od MSW

Łatwe w użyciu klucze do drążków kierowniczych umożliwiają profesjonalny demontaż tego elementu w wielu samochodach bez konieczności wyjmowania go z przegrody. Ściągacz marki MSW sprawdzi się, gdy do wymiany połączenia osiowego potrzebne będzie profesjonalne narzędzie.

Ściągacz do drążków kierowniczych oszczędza czas i ułatwia pracę

Produkt oferuje najłatwiejszy i najskuteczniejszy sposób montażu/demontażu drążków w samochodach. Odkręcanie przy użyciu innych narzędzi może spowodować uszkodzenie części auta, a także zranienie użytkownika. Jednak za pomocą ściągacza do drążków kierowniczych od MSW możesz mieć pewność, że praca będzie przebiegać bezpiecznie.

Poluzowanie drążka kierowniczego, ze względu na jego położenie, często wymaga dużo umiejętności i czasu. Ten 4-częściowy zestaw do demontażu pozwoli uniknąć skomplikowanych i czasochłonnych napraw. Składa się z trzech wymiennych kluczy o różnych średnicach (30-35 mm, 35-40 mm, 40-45 mm) oraz uchwytu. Pozwalają one idealnie dopasować całość do wielu modeli pojazdów. Dzięki otwartej konstrukcji można bez problemu montować również dłuższe elementy.

Aby bezpiecznie odkręcić drążek kierowniczy, należy najpierw wybrać odpowiednią średnicę i przymocować klucz do narzędzia. Następnie ostrożnie wsuń ściągacz drążka kierowniczego na główkę. Teraz użyj grzechotki, aby poluzować element.

Zestaw kluczy został wykonany z wytrzymałej stali węglowej i gwarantuje wysoki poziom odporności oraz trwałości nawet po wielu latach użytkowania. W ten sposób trudne etapy pracy można zawsze przeprowadzić skutecznie i bezpiecznie. A kiedy musisz udać się do klienta z narzędziem lub nie jest ono używane, po prostu schowaj każdy element w wytrzymałej plastikowej walizce transportowej. Dzięki temu będziesz zawsze miała porządek w warsztacie.

DANE TECHNICZNE