W obniżonej cenie
Liczba opinii: (2)

Otwornica do rur - 19-76 mm

819,00 zł 899,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10060481

|

Model : MSW-PNM1-1/2

Gwarancja najniższej ceny
Cena zawiera 23% VAT.

Min. cena w zł z 30 dni przed obniżką: 899,00 zł

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. wtorek, 23 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
819,00 zł
3+
5%
778,05 zł
5+
10%
737,10 zł
10+
15%
696,15 zł
Kluczowe informacje
  • Cięcie pod kątem do 50° z możliwością regulacji co jeden stopień
  • Dwuosiowy zacisk do rur o średnicy od 19 do 76 mm
  • Wytrzymała konstrukcja ze stali 1-1/4”
  • Pionowa regulacja platformy z trzpieniem (do 35 mm)
  • Działa z wiertarką ręczną lub elektryczną 1/2”
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Otwornica do rur MSW-PNM1-1/2

Otwornica do rur MSW-PNM1-1/2 przyda się w przemyśle motoryzacyjnym, fabrykach, warsztatach czy gospodarstwach domowych majsterkowiczów. Intuicyjny model marki MSW pozwala precyzyjnie wycinać otwory w rurach aluminiowych, miedzianych, węglowych, stalowych oraz ze stali nierdzewnej, a także w poręczach, ramach motocyklowych i innych profilach. Stabilna konstrukcja oraz dopasowanie do różnego rodzaju ostrzy sprawia, że narzędzie czyni pracę efektywną i wygodną.
Precyzyjne cięcie gwarantowane jest przez możliwość pracy pod kątem aż do 50° (umieszczone zaznaczenie zwiększa dokładność) oraz regulacji co jeden stopień. Pionowe dostosowanie platformy z trzpieniem do wysokości 35 mm ułatwia dokładne wykonanie otworu. Dwuosiowy zacisk pasuje do rur o średnicy od 19 do 76 mm.
Stabilność urządzenia MSW-PNM1-1/2 zapewniono dzięki wytrzymałej konstrukcji. Rama o grubości 1-1/4" wykonana została ze stali, a trzpień ze szlifowanej i polerowanej stali nierdzewnej, aby zagwarantować jego długą żywotność oraz zmniejszyć wibracje. Otwornica do rur może zostać przykręcona do powierzchni roboczej lub zamocowania w imadle, co stanowi zabezpieczenie podczas pracy.
Działanie z wiertarką ręczną 1/2" i elektryczną (narzędzi nie ma w zestawie) pozwala wykonać nacięcia w rurach o różnych średnicach i kształtach. Model MSW-PNM1-1/2 pasuje do szerokiej gamy okrągłych noży, pił do otworów i frezów z gwintem M12 i M15, co nadaje mu dużą uniwersalność.
Otwornica do rur marki MSW jest gotowa do cięcia zarówno rur miedzianych, aluminiowych czy stalowych, jak i ram motocyklowych, poręczy. Dzięki temu sprawdzi się w fabrykach, zakładach motoryzacyjnych, warsztatach rzemieślniczych, a także podczas majsterkowania. Praca pod kątem do 50° oraz wytrzymała konstrukcja wraz z dostosowaniem urządzenia do różnych ostrzy gwarantują wydajne i precyzyjne działanie.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


4.5

Na podstawie 2 opinii

Sortuj według :

5 lat temu Opublikowano na Amazon France

Wykrawarka do rur

Dobra jakość wykonania, termin dostawy dotrzymany i bardzo poprawny. Łatwy w użyciu dla dobrego majsterkowicza z wiertarką wolnoobrotową o mocy 1200 W. Dwie średnice gwintu są standardem w przypadku otwornic bimetalowych. Zadowolony z zakupu

Wyświetl oryginalną opinię

3 lata temu Opublikowano na Expondo Belgium

Wykrawarka do rur

Wygląda i sprawia wrażenie solidnego produktu. Działa dobrze, ale nadal mam pewne uwagi. -Ustawienie stopnia 0-50° jest wyblakłe i trudne do zauważenia. Nie tak jak na zdjęciu. Przy dobrym wzroku można to wywnioskować. Długą linią za pomocą igły rysującej zaznaczyłem widoczność 0,30 i 45°. - Musisz naprawić ustawienie stopnia za pomocą dwóch kluczy, klucza imbusowego 10 i klucza płaskiego 19. Nie jest to zbyt przydatne, ponieważ podczas dokręcania może się przesunąć. Ja przyspawałem nakrętkę ze stali nierdzewnej, aby można było to zrobić jedną ręką za pomocą klucza imbusowego 10. -Regulacja wysokości jest trudna do dokładnego ustawienia. Brak oznakowania i precyzyjnej regulacji. Odkryłem, że łatwiej jest obrócić piłę promieniową o 90°, aby była prosta i nie trzeba było trzymać wysokości jedną ręką podczas jej dokręcania. Znalazłem środek najlepiej jak umiałem i zaznaczyłem go igłą do rysowania. - Blok z osią znajduje się zbyt blisko punktu zawiasu. Gdy zaciskasz rurę o średnicy 19 mm i chcesz ją przyciąć pod kątem prostym, otwornica jest prawie oparta o rurę. Praktycznie nie ma miejsca. Producent mógłby rozwiązać ten problem zwiększając dystans o 1 lub 2 cm i wstawiając dłuższą oś. Dobry produkt, zdecydowanie wart swojej ceny i łatwy po wprowadzeniu tych zmian.

Wyświetl oryginalną opinię

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty