Produkt: EX10062360

|

Model: MSW-PLT-13

Piec na pellet - 13 kW - na 50–325 m³ - 5 poziomów - timer

7099,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Siła – ogrzewa do 50–325 m³ dużych pomieszczeń mocą 13 kW i zużyciem 0.6–2.6 kg pelletu na godzinę
  • Ekonomiczna eksploatacja – dzięki niskim kosztom paliwa i dużej mocy cieplnej przy sprawności 90%
  • Stałość – zapewnia czas spalania 7–35 h w temperaturze pomiędzy 10–35°C ze zbiornikiem paliwa mieszczącym 25 kg
  • Prosta obsługa – dzięki przyciskowi start, pilotowi, precyzyjnemu termostatowi z 5 poziomami mocy oraz programowaniem czasowym i dziennym
  • Czystość – popiół automatycznie wpada do dużej, wyjmowanej szuflady, dla ułatwienia tacę spalania również się wyjmuje
  • Przyjazny dla środowiska – zrównoważona metoda ogrzewania o niskim zużyciu energii

OPIS PRODUKTU

Wysoka moc cieplna, niskie koszty paliwa i niski ślad CO2: piec na pellet z MSW!

Nieskomplikowana transformacja energetyczna: dzięki piecowi na pellet marki MSW możesz w mgnieniu oka obniżyć koszty ogrzewania i emisję CO2! Dzięki dużej mocy cieplnej i niskim kosztom paliwa oszczędzasz pieniądze pomimo kosztów zakupu i ogrzewasz prawie neutralnie dla klimatu. Możesz zainstalować kominek na pellet w zaledwie kilku prostych krokach. Jest on również bardzo łatwy w obsłudze za pomocą przycisku start, pilota lub timera. Duży pojemnik na popiół minimalizuje liczbę opróżnień, dzięki czemu nie tylko ogrzewasz niedrogo, ale także niezwykle komfortowo.

Piecyk na pellet dla ciepłych pomieszczeń o wielkości do 50–325 m³

Nowoczesny piec na pellet imponuje znakomitymi parametrami wydajności. Zbiornik paliwa 25 kg gwarantuje ciągły czas spalania 7–35 h przy zużyciu pelletu 0.6–2.6 kg/h. Na 5 poziomach mocy ogrzewasz pomieszczenia o powierzchni do m² do temperatury między 10–35°C. Dzięki ceramicznemu zapłonowi i całkowitej mocy 13 000 W przy wartościach sprawności do 90% nie tylko szybko osiągniesz żądaną temperaturę, ale także nagrzejesz szczególnie oszczędnie.

W pełni automatyczny piec na pellet bez wentylatora jest bardzo łatwy w obsłudze. Możesz sterować urządzeniem za pomocą precyzyjnego termostatu, pilota lub timera, który ustawisz w zakresie 0-12 h. Możesz też łatwo i niezawodnie zaprogramować go na konkretne dni, w które chcesz ogrzewać. Dzięki temu zawsze jest Ci ciepło i przytulnie, gdy rano przychodzisz do warsztatu lub biura, a wieczorem wracasz do własnych czterech ścian. Aby spontanicznie uzyskać ciepło, wystarczy uruchomić kominek na pellet jednym naciśnięciem przycisku. Możesz też szybko i łatwo posprzątać: zapewniają to wyjmowany ruszt i duża szuflada, dzięki której z łatwością pozbędziesz się zebranego popiołu.

Wykonany z wysokiej jakości stali węglowej w połączeniu ze stalą walcowaną na zimno kominek na pellet oferuje nie tylko zoptymalizowaną moc cieplną, ale także trwałą i wytrzymałą jakość. Atrakcyjny design w kolorze czarnym sprawia, że energooszczędny piec na pellet przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie