(1) Ocena

Produkt: EX10060909

|

Model: MSW-RPS-4H

Stojak lakierniczy - obrotowy - 90 kg

689,00 zł 759,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 759,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Obrót o 360 stopni – umożliwia obracanie pod wieloma kątami zawieszanych elementów
  • Solidna konstrukcja – Maksymalne obciążenie urządzenia wynosi 90 kg, a pojedynczego haka 15 kg
  • Niezawodne urządzenie – zęby koła blokującego idealnie pasują do średnicy rury
  • Podwójny system mocowania – specjalny rowek z tyłu haka pozwala zawiesić elementy
  • Trwała sprężyna – charakteryzuje się długą żywotnością i nawet po wielu latach użytkowania zachowa swoje właściwości

OPIS PRODUKTU

Stojak lakierniczy MSW-RPS-4H

Solidny stojak lakierniczy od MSW to sprzęt, którego nie powinno zabraknąć w żadnym warsztacie motoryzacyjnym czy blacharskim. Dzięki możliwości obracania o 360° będzie bardzo pomocny podczas malowania elementów karoserii samochodowych, takich jak zderzaki, drzwi lub maski, pozwalając ustawić je pod dogodnym kątem.

Obrotowy stojak lakierniczy - 90 kg – opis

Solidna konstrukcja i stabilność modelu MSW-RPS-4H to cechy wynikające z faktu, że wszystkie części połączone zostały za pomocą spoin ciągłych zapewniających trwałe połączenie. W efekcie każdy hak dysponuje nośnością 15 kg, a udźwig całkowity wynosi aż 90 kg.

Niezawodność stojaka od MSW wynika z przemyślanych rozwiązań konstrukcyjnych. Zęby koła blokującego są idealnie dopasowane do średnicy rury. Haki wygięte pod odpowiednim kątem dysponują podwójnym systemem mocowania, zaś solidna sprężyna charakteryzuje się długą żywotnością. Nasz sprzęt zapewnia więc skuteczne mocowanie obrabianych elementów, a Ty przez wiele lat będziesz mógł cieszyć się pełnią jego funkcjonalności.

Mobilność modelu MSW-RPS-4H została zagwarantowana przez duże koła. Wykonano je z polipropylenu i wyposażono w gumowe opony, dzięki czemu całą konstrukcję wraz z zawieszonym na niej obciążeniem można łatwo przemieszczać po różnych rodzajach powierzchni.

Prezentowany stojak obrotowy to niezbędne wyposażenie każdego warsztatu lakierniczego. Dzięki swej funkcjonalności znacząco ułatwi pracę, zapewniając swobodny dostęp pod dowolnym kątem do obrabianych elementów karoserii. Już dziś sprawdź ofertę oficjalnego sklepu marki MSW, gdzie najwyższa jakość towaru idzie w parze z atrakcyjnymi cenami.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie