(1) Ocena

Produkt: EX10062314

|

Model: MSW-MMT-13

Wózek plażowy - składany - 75 kg - 800-1100 mm

629,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – z dużym dnem 37 x 46 cm
  • Składany – dla szybkiego i łatwego transportu
  • Praktyczność – z 2 stałymi pasami do zabezpieczenia ładunku
  • Trwałość – przenosi do 75 kg
  • Wytrzymałość – dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów

OPIS PRODUKTU

Do zabawy w kąpieli ze wszystkim, czego potrzebujesz. Wózkiem plażowym o ładowności 75 kg

Szum fal i ciepłe promienie słońca na skórze – czy może być coś milszego niż dzień nad morzem? Z wózkiem plażowym MSW masz wszystko, czego potrzebujesz do relaksu nad morzem. Dzięki przestrzeni ładunkowej o wymiarach 37 x 46 cm wózek transportowy na plażę oferuje wystarczająco dużo miejsca na wszystkie ważne przybory – czy to do wiosłowania, czy na piknik.

Twój wózek na plażę od MSW: składany i lekki

Wózek plażowy wykonany jest z aluminium. Materiał jest zarówno mocny, jak i lekki, dzięki czemu z łatwością zabierzesz go ze sobą, gdziekolwiek się udasz. Wózek transportowy złożysz w mgnieniu oka do niewielkich rozmiarów. Oznacza to, że produkt zmieści się również w małych samochodach. Poza sezonem kąpielowym, gdy nie używasz wózka na plażę, przechowasz go w małym schowku.

Drobne części i luźne przedmioty wrzucisz do praktycznej torby przymocowanej do uchwytu. W dużej przestrzeni ładunkowej jest miejsce na wózek dziecięcy, kosz piknikowy, leżak i inne duże obiekty. Wózek plażowy jest wyposażony w 2 paski do zabezpieczenia ładunku.

Użyj teleskopowej rączki, aby bezpiecznie manewrować wózkiem plażowym nad morzem lub jeziorem. W razie potrzeby wysuń szeroki uchwyt z do wysokości 800-1100 mm. Zarówno rączka, jak i obszar ładunkowy są wyściełane, dzięki czemu są antypoślizgowe. Za sprawą dużych kół poliuretanowych 10" (25,4 cm) wózek plażowy przewieziesz po różnych powierzchniach, m.in. miękkim piasku, żwirze, betonowym chodniku lub leśnej ścieżce.


DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Jestem mega zadowolony z wózka. Był ze mną już na wielu wyprawach na ryby i sprawdził się idealnie. polecam