Produkt: EX10060984

|

Model: MSW-PTROW90

Zacieraczka do betonu - 6,5 KM

4499,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – Silnik o mocy 6,5 koni mechanicznych, łopatki o długości 35 cm obracają się z prędkością 4370 obr. na minutę
  • Bezpieczeństwo – funkcja stop odcinająca zapłon w razie nagłej potrzeby
  • Dokładność – w zestawie znajduje się talerz, który eliminuje pozostawianie śladów polerowania
  • Mobilność – zamknięta obudowa paska; uchwyt na linę/hak do przenoszenia zacieraczki na wyższe piętra
  • Wygoda – komfortowe, regulowane rączki absorbują wibracje i pozwalają na łatwą pracę

OPIS PRODUKTU

Zacieraczka do betonu 6,5 KM MSW

Zacieraczka marki MSW to efektywne urządzenie do wykończenia świeżo wylanego betonu. Przyda się na każdej budowie. Może być użyta podczas budowy parkingu, podjazdu czy przydomowego patio. Model MSW-PTROW 90 to niezastąpione urządzenie do pracy z betonem – jednocześnie zapewnia wydajność i bezpieczeństwo.

Zacieraczka spalinowa MSW-PTROW90 – opis

Wydajna praca wirnika to zasługa silnika o mocy 6,5 KM. Pozwala on rozkręcić łopatki o długości 35 centymetrów do prędkości aż 4370 obrotów na minutę! Załączony talerz wyeliminuje ryzyko pozostawiania śladów na betonie, dzięki czemu praca z zacieraczką będzie jeszcze bardziej skuteczna.

Bezpieczeństwo to połączenie kilku zastosowanych elementów. Na uchwycie została zamocowana dźwignia – po jej puszczeniu urządzenie odłączy zapłon, unieruchamiając zacieraczkę. Klatka bezpieczeństwa umieszczona nad łopatkami oprócz ochrony zwiększa również stabilność i redukuje wibracje urządzenia. Pasek silnika jest całkowicie obudowany.

Łatwość użytkowania związana jest z komfortowymi, regulowanymi uchwytami, które pochłaniają wibracje generowane przez zacieraczkę. Znalazło się na niej również miejsce na zamontowanie haka lub liny, które pomogą podnieść sprzęt w razie konieczności przeniesienia go na wyższe piętro.

Zaopatrz się w wydajną zacieraczkę marki MSWi. Model MSW-PTROW90 jest doskonałym połączeniem efektywnej pracy z wygodą użytkowania – duża moc i szereg udogodnień ułatwią obsługę na każdej budowie. Przekonaj się o skuteczności produktu i złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie