Produkt: EX10061760

|

Model: MSW-DFJP

Zestaw do ustawiania pomp wtryskowych - 10 sztuk - kompatybilny z Bosch VE, Kikki, Lucas, CAV-Roto, Nippon Denso

239,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Profesjonalizm – zestaw narzędzi kompatybilny z pompami wtryskowymi do silników Diesla Bosch VE, Kikki, Lucas, CAV-Roto, Nippon Denso
  • Precyzja – czujnik zegarowy o zakresie pomiarowym 0-8 mm i rozdzielczości 0,01 mm
  • Uniwersalność – 10-częściowy zestaw różnych adapterów, przedłużek i uchwytów czujnika zegarowego
  • Trwałość – wysoka wytrzymałość materiału narzędzi
  • Praktyczność – plastikowa walizka narzędziowa z wygodnym uchwytem

OPIS PRODUKTU

Uniwersalny zestaw do ustawiania pomp wtryskowych

Jeśli zużycie paliwa w pojazdach z silnikiem Diesla wzrasta lub silnik przestaje brzmieć płynnie, warto mieć pod ręką zestaw do ustawiania pomp wtryskowych z MSW! Dzięki precyzyjnemu ustawieniu czasu pompy wtryskowej takie problemy mogą wkrótce przejść do przeszłości. 10-elementowy komplet znajdzie zastosowanie w specjalistycznych warsztatach, a także w prywatnych garażach.

Profesjonalny zestaw do pomp wtryskowych z MSW

Zestaw do pomp wtryskowych jest kompatybilny z pompami wtryskowymi diesla Bosch VE, Kikki, Lucas, CAV-Roto lub Nippon Denso, które stosuje się w wielu modelach samochodów różnych producentów. Czujnik zegarowy ma zakres pomiarowy 0-8 mm i dokładność 0,01 mm. Pozwala to precyzyjnie ustawić wydajność i początek podawania, jakich potrzebuje pompa wtryskowa do silnika wysokoprężnego. Dzięki różnym uchwytom czujnika zegarowego, dwóm przedłużkom (99 mm, 40,8 mm) i adapterom gwintowanym (M8 i M10) oraz adapterowi pomiarowemu do wysokości tłoka M14 zestaw nadaje się do szerokiej gamy pomp wtryskowych.

Wykonany z wytrzymałego materiału zestaw do ustawiania pomp wtryskowych sprosta wszelkim wyzwaniom. Dzięki swojej trwałości i długiej żywotności może być używany przez długi czas, a nawet przy dużym wysiłku. Ponadto poszczególne elementy są do siebie optymalnie dopasowane, dzięki czemu wspierają bezpieczną i efektywną pracę. Obsługa jest bardzo prosta oraz intuicyjna.

Dziesięcioczęściowy zestaw do ustawiania pomp wtryskowych jest dostarczany w praktycznym plastikowym pudełku z osobnym wgłębieniem na każdy element. Ponieważ walizka ma bardzo kompaktowy kształt, bez problemu zmieści się w każdym warsztacie. A za pomocą praktycznego uchwytu możesz łatwo przenosić walizkę.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie