(2) Opinie

Produkt: EX10060475

|

Model: MSW-UB100

Zginarka do blachy - 100 mm - 120°

1249,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – do płaskich, okrągłych, kwadratowych oraz kątowych profili
  • Niezawodność – mimośrodowy uchwyt
  • Precyzja – kątomierz z podziałką
  • Stabilność – otwory montażowe do przytwierdzenia do blatu
  • Trwałość – konstrukcja z solidnej stali

OPIS PRODUKTU

Zginarka do blachy – MSW

Niezawodna, uniwersalna zginarka do blachy marki MSW to urządzenie, które znakomicie sprawdzi się w prywatnych i profesjonalnych warsztatach, firmach ślusarskich oraz fabrykach. Nadaje się do zginania na zimno lub gorąco, elementów ze stali, miedzi, mosiądzu i aluminium o profilu płaskim, okrągłym, kwadratowym lub kątowym. Dzięki swej konstrukcji model MSW-UB100 charakteryzuje się dużą precyzją i stabilnością.

Giętarka ręczna MSW-UB100 – opis

Efektywność zginarki MSW wynika z zastosowania mimośrodowego szybkozłącza. Zapewnia ono solidne mocowanie materiałów. Ponadto sprzęt wyróżnia się wysoką siłą nacisku na materiał wynoszącą 23 kg/mm

Precyzja obróbki przy użyciu modelu MSW-UB100 to zasługa kątomierza, którego podziałka pozwala obrać kąt gięcia w zakresie do 120°. Wybierając konkretną wartość, masz pewność, że wszystkie elementy zostaną właściwie wyprofilowane.

Stabilność giętarki od MSW osiągnięta została dzięki solidnej konstrukcji ze stali o odpowiednio dużej masie i obszernej powierzchni nośnej. Dodatkowo istnieje możliwość przytwierdzenia za pomocą śrub do stołu roboczego lub stojaka.  W efekcie zwiększa to bezpieczeństwo podczas pracy.

Zginarka MSW-UB100 to precyzyjny sprzęt, który sprawdzi się w przemysłowym oraz prywatnym użytku. Poradzi sobie z gięciem elementów o różnych profilach, wykonanych z miedzi, mosiądzu, aluminium i stali. Skorzystaj z oferty oficjalnego sklepu marki MSW, uwielbianego przez klientów za wysoką jakość produktów i ich atrakcyjne ceny.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


2.5

W oparciu o 2 opinii

01.06.2023

Conforme à la description et livraison rapide malgré le COVID. Notice suffisamment complète pour une fois.

01.06.2023

ware wurde nur zur hälfte geliefert, auf nachfrage nur automatisierte rückmeldung. kein ansprechpartner erreichbar