Produkt: EX10061175

|

Model: MSW-SBR-100

Żłobiarko-rowkarka - 177 mm - ręczna - 6 matryc

1179,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Użyteczność – głębokość robocza 177 mm (7 cali)
  • Wszechstronność – do blach o grubości do 1 mm
  • Akcesoria – 6 matryc o różnych kształtach
  • Wygoda – łatwa ręczna obsługa
  • Wytrzymałość – wykonanie ze stali niskowęglowej i żeliwa

OPIS PRODUKTU

Żłobiarko-rowkarka do blachy MSW

Z ręczną żłobiarko-rowkarką marki MSW będziesz mógł dowolnie kształtować metalowe blachy. Model MSW-SBR-100 stanowi świetne narzędzie w warsztatach, fabrykach oraz pracowniach hobbystów.

Ręczna wyoblarka do blachy MSW-SBR-100 – opis

Wysoka praktyczność wyoblarki wynika m.in. z głębokości roboczej wynoszącej 177 mm (7"). Sprzęt jest przeznaczony do obróbki arkuszy o maksymalnej grubości 1 mm. Wygodna ręczna obsługa to efekt zastosowania dużej korby, która wprawia w ruch mechanizm sprzętu.

Akcesoria dołączone do zestawu ze żłobiarko-rowkarką pozwolą dostosować urządzenie do rodzaju blachy. Do dyspozycji masz 6 matryc. Każda z nich wyróżnia się innym kształtem.

Trwała konstrukcja modelu MSW-SBR-100 została wykonana z żeliwa i stali niskowęglowej. Gwarantują one wieloletnią użyteczność narzędzia oraz minimalizują deformacje obrabianego materiału. Nad stabilnością całości czuwa skręcany uchwyt montowany do krawędzi stołu roboczego.

Potrzebujesz łatwego w obsłudze narzędzia do obróbki blachy? Wybierz żłobiarko-rowkarkę marki MSW i usprawnij pracę w swoim warsztacie. Model MSW-SBR-100 świetnie sprawdzi się w rękach specjalisty, a także domowego majsterkowicza. Złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE