Produkt: EX10040577

|

Model: PHY-MT-10

Biurko do manicure - 3 szuflady - pochłaniacz

1179,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Elegancja – stylowy i funkcjonalny design w kolorze białym
  • Łatwa pielęgnacja – solidny blat z płyty MDF jest łatwy do utrzymania w czystości
  • Wydajność – profesjonalny pochłaniacz zapewnia czystość podczas pielęgnacji paznokci
  • Porządek – 3 szuflady i dużo miejsca na blacie
  • Akcesoria – poduszka pod dłonie dla maksymalnego komfortu podczas manicure

OPIS PRODUKTU

Funkcjonalne biurko do manicure przekonuje elegancją

Powitaj klientów w swoim studiu paznokci, SPA lub salonie kosmetycznym w profesjonalnej i eleganckiej atmosferze. Uzyskaj doskonałe rezultaty z zapierającym w dech piersiach biurkiem do manicure PHY-MT-10 od physa. Mebel oferuje dodatkowe miejsca do przechowywania Twoich urządzeń i przyborów kosmetycznych w przejrzysty i łatwo dostępny sposób. Ze stolikiem do manicure od physa otrzymujesz przemyślaną jakość w atrakcyjnym designie.

Pracuj spokojnie przy stole do manicure physa

Blat zapewnia wystarczająco dużo miejsca do wygodnej pracy. Na jego środku umieszczono pochłaniacz, który usuwa kurz i pozostałości po paznokciach. Dzięki 3 szufladom i półce po jednej stronie schludnie przechowasz wszystkie przybory i zadbasz o porządek na stanowisku. Z drugiej strony mocna noga zapewnia stabilność. Dzięki dołączonej do zestawu poduszce pod dłonie zapewnisz maksymalny komfort podczas zabiegów. Niezależnie od tego, czy chodzi o manicure klasyczny, malowanie paznokci, czy o pracę biurową, biurko kosmetyczne możesz wykorzystać na wiele sposobów.

Dzięki gładkim powierzchniom i minimalistycznej konstrukcji z łatwością wyczyścisz mebel w kilku ruchach. Jest to nieoceniona zaleta, szczególnie w salonach kosmetycznych. Wysoka jakość wykonania i trwała płyta MDF sprawiają, że stół do manicure sprosta wszystkim wyzwaniom codziennego życia w Twoim gabinecie. Jednocześnie zachwyca długą żywotnością i nieskazitelnym wyglądem.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie