Liczba opinii: (5)

Model szkieletu - naturalnej wielkości

689,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10040236

|

Model : PHY-SK-1

Cena zawiera 23% VAT.
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
689,00 zł
3+
5%
654,55 zł
5+
10%
620,10 zł
10+
15%
585,65 zł
Kluczowe informacje
  • Praktyczność – plakat anatomiczny i osłona przeciwpyłowa w zestawie
  • Mobilność – kółka skrętne 360°
  • Elastyczność – ruchome kończyny, otwierana szczęka, czaszka
  • Dokładność – wysokość odpowiadająca ludzkiej, precyzja wykonania
  • Wytrzymałość – solidna konstrukcja, stal nierdzewna
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

DANE TECHNICZNE

Materiał
Stal nierdzewna
Plastik
Kolor
Biały
Wymiary plakatu [mm]
340 x 760
Wymiary pokrowca [mm]
485 x 1695
Wymiary (DxSxW)
58 x 58 x 179 cm
Waga
8.4 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW)
92 x 37.5 x 24 cm
Waga wysyłki
10.8 kg

Zakres dostawy

  • Model szkieletu człowieka
  • Stojak na kółkach
  • Plakat anatomiczny (druk jednostronny po angielsku)
  • Zęby zapasowe - 3 szt.
  • Osłona przeciwpyłowa

OPIS PRODUKTU

Szkielet człowieka model marki Physa

Szkielet człowieka oferowany przez niemiecką markę Physa to przydatna pomoc dydaktyczna do nauki ludzkiej anatomii. Produkt wykonany został z dużą starannością oraz dbałością o detale. Model PHY-SK-1 idealnie nadaje się do celów szkoleniowych w klinikach, gabinetach, szkołach i uniwersytetach, a także w domowym zastosowaniu.

Model szkieletu człowieka PHY-SK-1 – opis

Szkielet człowieka niemieckiej marki Physa to produkt zaprojektowany z myślą o szkołach uniwersytetach, klinikach, gabinetach lekarskich, a także domowym użytku. Produkt wyróżnia się solidną i wytrzymałą konstrukcją. Najwyższa dokładność oraz precyzja wykonania sprawiają, że model PHY-SK-1 pozwala na niezwykle wierną wizualizację naturalnej ludzkiej budowy, a tym samym na jej naukę.
Duża elastyczność modelu osiągnięta została dzięki temu, że wszystkie kończyny i ważniejsze połączenia szkieletu są ruchome. Umożliwia to ułożenie kości w pożądanej pozycji oraz znacznie wspomaga wizualizację pracy ludzkich stawów. Swobodne otwieranie czaszki pozwala na zobrazowanie przebiegu medycznego procesu operacyjnego. Szczęka jest ruchoma za sprawą sprężynowego wykonania konstrukcji, co ilustruje pracę żuchwy, a dzięki wymiennym zębom, w jakie wyposażono szkielet – również system ortodontyczny.
Doskonale eksponowane naczynia kręgowe, a także kręgosłup, korzenie nerwów, tętnica kręgowa czy krążek międzykręgowy, umożliwiają lepsze zrozumienie i łatwiejsze uczenie się o ludzkim układzie nerwowym w kręgosłupie. Oferowany szkielet pozwala także na kompleksowe wyjaśnienie funkcji organizmu i struktur anatomicznych np. pacjentom w lekarskich gabinetach.
Wierne odwzorowanie szkieletu zagwarantowane zostało dzięki skali 1:1 w stosunku do wysokości człowieka (176 cm), co pomaga lepiej zaprezentować ludzki system kostny i ruchowy. Dodatkowo materiały oraz farby użyte do wykonania modelu czynią go bardzo zbliżonym do naturalnej struktury kości. Produkt umożliwia dokładną analizę przyczyn złamań i skręceń, a wraz z dołączonym do zestawu plakatem z nazwami poszczególnych części ciała stanowi idealny przedmiot do nauki ludzkiej autonomii.
Stabilna podstawa oraz podpora na pręcie zamontowanym w stojaku gwarantuje, że produkt zachowa pionową pozycję. Zaawansowane połączenia śrubowe sprawiają, że konstrukcja jest solidna i trwała. Oprócz tego model odznacza się mobilnością osiągniętą dzięki gładkim kółkom obracającym się o 360°, które ułatwiają swobodne przesuwanie po powierzchni domu, biura czy uczelni.
Łatwy i szybki montaż szkieletu sprawia, że jego obsługa nie sprawia problemów. Aby zbudować model wystarczy jedynie przekręcić znajdujący się wewnątrz stojaka pręt podtrzymujący, wsunąć w niego podnóżki, złożyć kończyny i powiesić na nim szkielet. Wszystkie te czynności powinny zająć nie więcej niż kilka minut. Dodatkowo oczko znajdujące się na modelu pozwala bezpiecznie zawiesić go na pręcie podtrzymującym, haczyku lub innych przedmiotach zamontowanych np. na ścianie lub suficie, celem zmiany perspektywy analizowanej części ciała.
Solidne wykonanie osiągnięto za sprawą użycia wysokiej jakości tworzywa syntetycznego oraz trwałej stali nierdzewnej. Dzięki niej elementy są chronione przed zniszczeniem, odznaczają się jasnym i lśniącym metalicznym kolorem nawet po wielu dekadach użytkowania. W dodatku biologicznie obojętny materiał jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Możliwość okrycia szkieletu dołączoną do zestawu peleryną zapobiega osiadaniu brudu i zanieczyszczeń.

Oceny i opinie


4.0

Na podstawie 5 opinii

Sortuj według :

3 miesiące temu Opublikowano na Expondo Czech Republic

Zadowolenie

Świetne narzędzie, jesteśmy zadowoleni. :-)

Wyświetl oryginalną opinię

9 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Austria

Idealny do użytku szkolnego

Zamówiliśmy szkielet do naszej szkoły podstawowej i jesteśmy bardzo zadowoleni. Montaż był bardzo łatwy, za wyjątkiem stawów nóg/bioder. Potrzebowaliśmy trochę więcej czasu i musieliśmy szukać małej śrubki w opakowaniu. Byliśmy również bardzo zadowoleni z dostawy, ponieważ codziennie byliśmy informowani o statusie dostawy. Stosunek ceny do wydajności absolutnie w porządku.

Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym roku Opublikowano na Expondo Germany

Od zamówienia do dostawy poszło świetnie.

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano na Expondo Switzerland

Niedrogi

Szkielet jest absolutnie wart swojej ceny. Podczas montażu trzeba było przesunąć dwie śruby na jednym wsporniku stawu biodrowego, a rolki są bardzo sztywne. Reklamacja na najwyższym poziomie.

Odpowiedź od

Dziękuję za Twoją opinię. Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem naszych produktów i usług.
Wyświetl oryginalną opinię

5 miesięcy temu Opublikowano na Expondo France

Całkowite niezadowolenie

Przesyłka dostarczona bez sprzętu i odmowa zwrotu brakujących części. Nigdy więcej

Wyświetl oryginalną opinię

Często zadawane pytania

Czy trudno jest złożyć ten model szkieletu?

Dzięki łatwej do złożenia konstrukcji zajmuje to kilka minut.

Jak powinienem czyścić ten produkt?

Do czyszczenia należy użyć tylko gąbki, wody i mydła lub podobnego środka czyszczącego.

Czy istnieje możliwość zakupu jakiegoś podręcznika do anatomii, aby móc uczyć się z tego modelu?

Książka jest niepotrzebna, ponieważ do zestawu dodajemy specjalny plakat, z którego można efektywnie nauczyć się anatomii.

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty