Produkt: EX10040314

|

Model: PHY-AM-1

Ramię - model anatomiczny

1029,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Realizm – model ramienia w rzeczywistej wielkości (1:1)
  • Profesjonalizm – niezastąpiony w każdym gabinecie ortopedycznym
  • Precyzja – bardzo szczegółowy trójwymiarowy model ludzkiego ramienia
  • Uniwersalność – idealna pomoc do nauki anatomii
  • Stabilność – solidna podstawa

OPIS PRODUKTU

Ramię - model anatomiczny

Model PHY-AM-1 przedstawia ramię człowieka odwzorowane z dbałością o szczegóły. Ukazuje zasadę funkcjonowania oraz jego budowę anatomiczną – z tego względu doskonale nadaje się do wykorzystania w gabinetach lekarskich, poradniach ortopedycznych, jak również w szkołach medycznych do nauki anatomii bądź też jako pomoc naukowa podczas lekcji biologii.

Model ramienia – charakterystyka

Doskonałe odwzorowanie szczegółów w trójwymiarowym modelu (skala 1:1) pozwala profesjonalnie wykorzystywać produkt physa. Uwzględniono w nim wszystkie części, z których zbudowane jest ramię: mięśnie powierzchowne i głębsze, więzadła, naczynia oraz nerwy. Wykończenie powierzchni świetnie odzwierciedla prawdziwe ramię, co czyni go najbardziej realistycznym na rynku.

Niezastąpiony w gabinetach ortopedycznych produkt niemieckiej marki physa sprawdzi się też w placówkach edukacyjnych. Za jego pomocą ortopedzi łatwiej wytłumaczą pacjentom zawiłości ich stanu i przyczyny problemów z poruszaniem ręką. Wykładowcy na uczelniach medycznych będą mogli podczas zajęć posłużyć się realistycznym przykładem.

Precyzja i staranność wykonania modelu PHY-AM-1 stoją na najwyższym poziomie. Poszczególne części zrobiono z plastiku pokrytego specjalnie dobranymi farbami, najlepiej imitującego elementy ludzkiego ramienia. Stabilność oraz wygoda użytkowania to zasługa podstawy.

Wierność rzeczywistości, najlepsze na rynku wykończenie i solidność zapewniają długotrwałe, wygodne użytkowanie. Już dziś zamów model anatomiczny marki physa!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA