Produkt: EX10040572

|

Model: PHY-GT-2

Stół groomerski - 805 x 460 mm - 60 kg - 1 smycz

419,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Mobilność – dzięki składanej konstrukcji i niskiej wadze
  • Bezpieczeństwo – wyposażony w smycz i antypoślizgową powierzchnię
  • Obszerność – wymiary 805 x 460 mm
  • Wytrzymałość – bezpiecznie utrzymuje do 60 kg
  • Stabilność – solidna konstrukcja z antypoślizgowymi nóżkami zapewniającymi bezpieczne oparcie

OPIS PRODUKTU

Składany i lekki stół groomerski do pielęgnacji psów lub kotów

Stół groomerski marki physa idealnie nadaje się do użytku prywatnego lub profesjonalnego – np. w salonach dla psów. Dzięki niskiej wadze i składanej konstrukcji stół trymerski idealnie sprawdza się również w mobilnym użytku na imprezach takich jak wystawy zwierząt. Za sprawą solidnej konstrukcji i antypoślizgowych gumowych nóżek składany stół groomerski jest zawsze bezpieczny i stabilny.

Wytrzymały i przestronny: stolik groomerski marki physa

Przenośny stół groomerski jest szczególnie bezpieczny w użyciu. Gumowana, antypoślizgowa powierzchnia zapewnia czworonożnym przyjaciołom dobrą przyczepność. Smycz z zatrzaskiem gwarantuje profesjonalną i wydajną pracę, nawet przy niespokojnych zwierzętach. Jednocześnie całkowite wymiary 805 x 460 mm zapewniają dużą powierzchnię oraz ergonomiczną wysokość.

Konstrukcja stołu groomerskiego zapewnia maksymalną stabilność połączoną z trwałością. Ramę zbudowano z rurek stalowych o grubości 0.9 mm. Bezpiecznie podtrzymuje ona blat roboczy MDF o grubości 18 mm z antypoślizgową powłoką z tworzywa sztucznego (PVC) o grubości 1.3 mm. Wszystkie materiały zachwycają wysoką wytrzymałością i są łatwe w czyszczeniu. Czarny stół groomerski marki physa gwarantuje higieniczną pracę i profesjonalne wrażenie!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA