Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20011437

|

Model: RCST-13SB

Outlet Kociołek do zupy elektryczny - 13 l - 600 W - czarny

679,00 zł 849,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 849,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – świetny do zup i sosów
  • Wydajność – pojemność 13 l pozwala jednorazowo podgrzać dużą ilość potrawy
  • Funkcjonalność – temperatura w zakresie 30-80°C jest optymalna dla większości produktów
  • Bezpieczeństwo – nienagrzewająca się pokrywka z zawiasem
  • Łatwe mycie – wyjmowany zbiornik wewnętrzny i zdejmowana pokrywka

OPIS PRODUKTU

Kociołek do zupy - 13 l

Kociołek do zupy RCST-13SB to profesjonalny produkt stworzony z myślą o zastosowaniu w branży gastronomicznej, m.in. restauracjach, bufetach i firmach cateringowych. Sprzęt marki Royal Catering utrzymuje ciepło dań takich jak np. gulasze, zupy oraz dodatków – sosów (w tym sera do nachos).

Kociołek elektryczny – charakterystyka

Wydajność kociołka elektrycznego RCST-13SB wynika z mocy 600 W. Dzięki temu urządzenie bardzo szybko podgrzewa potrawy. W cieple można utrzymywać wcześniej podgrzane dania. Temperatura ma zakres od 30 do 80°C. Reguluje się ją bezstopniowo przy użyciu pokrętła. Garnek wyposażono w termostat.

Zmniejszenie ryzyka przypaleń to zasługa zjawiska konwekcji. Element grzewczy podgrzewa wodę, która znajduje się między zbiornikiem a obudową. Ciepło przenosi się dzięki temu na zawartość kociołka. Rozwiązanie zabezpiecza ponadto obudowę przed nadmiernym nagrzaniem.

Wewnętrzny pojemnik ze stali nierdzewnej wyjmuje się, co ułatwia jego mycie. Zastosowany materiał jest solidny i charakteryzuje się długą żywotnością. Kociołek do zupy ma pojemność wynoszącą 13 l. Trzy antypoślizgowe nóżki zapewniają sprzętowi stabilność i chronią blat przed zarysowaniem.

Pokrywka z nienagrzewającym się uchwytem i mocowaniem na zawiasie zapewnia bezpieczne użytkowanie. Eliminuje bałagan związany z odkładaniem jej w inne miejsce. Została wyposażona w otwór na chochlę.

Kociołek do zupy marki Royal Catering o pojemności 13 litrów to produkt, którego nie powinno zabraknąć w żadnej firmie z branży gastronomicznej. Urządzenie oferuje wydajność i bezpieczeństwo działania.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA