Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20012576

|

Model: RCIK-3500IC2.1

Outlet Kuchenka indukcyjna z podstawą - 2 x 20 cm - 10 poziomów - timer - Royal Catering

4249,00 zł 5299,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 5299,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – z dziesięcioma poziomami mocy dla różnych metod gotowania, timerem i mocą 2 x 3500 W
  • Wydajność – dwa palniki o średnicy 20 cm
  • Przestronność – w zestawie podstawa ze stali nierdzewnej z dodatkową półką o wymiarach 57 x 22 cm
  • Łatwość w pielęgnacji – powierzchnie ze stali nierdzewnej i szkła są wygodne w utrzymaniu w czystości, a także wyjątkowo trwałe
  • Bezpieczeństwo – dzięki indukcji i automatycznemu wyłączeniu po 4 godzinach

OPIS PRODUKTU

Szybkie i łatwe gotowanie na kuchence indukcyjnej z podstawą i półką

Na kuchence indukcyjnej marki Royal Catering możesz gotować szybko, energooszczędnie i bezpiecznie. Cewka przewodząca prąd generuje zmienne pole magnetyczne, które natychmiast podgrzewa garnki i patelnie w sposób oszczędzający energię. Sama płyta indukcyjna pozostaje zimna. Dwie oddzielne powierzchnie do gotowania ze szkła kryształowego, każda o średnicy 20 cm, są idealne do odpowiednich garnków i patelni o średnicy od 12 do 28 cm. Dzięki podstawie ze stali nierdzewnej podwójna płyta indukcyjna doskonale pasuje do profesjonalnych kuchni w restauracjach i stołówkach. Jest też użytecznym sprzętem do domowej kuchni.

Znaczna oszczędność czasu dzięki nowoczesnym płytom indukcyjnym o intuicyjnej obsłudze

Dzięki elementom grzewczym o mocy 2 x 3500 W oraz wydajnej technologii płyta indukcyjna osiąga żądaną temperaturę w bardzo krótkim czasie. Za sprawą dziesięciu poziomów mocy do wyboru możesz szybko przygotować dowolne danie w optymalnych warunkach. Minutnik z przedziałem czasowym do 24 godzin ułatwia delikatne i powolne gotowanie w niskiej temperaturze. Automatyczne wyłączenie w trybie czuwania po 4 godzinach zwiększa natomiast bezpieczeństwo i pomaga zminimalizować niepotrzebne koszty energii elektrycznej.

Obudowa kuchenki indukcyjnej oraz podstawa z powierzchnią przechowywania o wymiarach 57 x 22 cm wykonane są ze stali nierdzewnej. Powierzchnia płyty została natomiast zrobiona ze szkła kryształowego. Materiały te zachwycają nie tylko wysoką odpornością na wpływy zewnętrzne i długą żywotnością, ale także są łatwe do wyczyszczenia i pielęgnacji. Dzięki nóżkom o regulowanej wysokości (3 cm) podwójna płyta indukcyjna jest stabilna nawet na nierównych podłogach.

DANE TECHNICZNE