W obniżonej cenie

Produkt: EX10012904

|

Model: RCGP-2.0

Polerka do szkła - 5 szczotek - 1320 W - 330 szklanek/h - Royal Catering

4949,00 zł 5249,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 5249,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Szybkość – poleruje szkło w ciągu kilku sekund; do 330 idealnie wypolerowanych szklanek w godzinę
  • Wydajność – 5 obrotowych, odłączanych głowic polerskich i gorące powietrze zapewniają nieskazitelny połysk
  • Prostota – intuicyjna obsługa i uchwyty do przenoszenia ułatwiające transport
  • Trwałość – solidny korpus ze stali nierdzewnej
  • Przemyślany projekt – dzięki gumowym nóżkom drgania polerki do szkła są amortyzowane, a powierzchnie chronione przed zarysowaniami

OPIS PRODUKTU

Polerka do szkła z dmuchawą gorącego powietrza dla perfekcji na stole

Elektryczna polerka do szkła marki Royal Catering poleruje wszystkie rodzaje szklanek na wysoki połysk w zaledwie kilka chwil. Pięć głowic polerskich z mikrofibry zapewnia doskonałe rezultaty, polerując do 330 szklanek w ciągu godziny. Nadaje się do szklanek w dowolnym kształcie i rozmiarze, Profesjonalna polerka do szkła oszczędza mnóstwo pracy i czasu w hotelach, restauracjach, barach, firmach cateringowych i wszędzie tam, gdzie liczy się idealny wygląd szkła.

Efektywna maszyna do polerowania szkła dla najwyższych wymagań i perfekcyjnych wyników

Wydajną maszynę do polerowania szkła o mocy 1320 W wyposażono w dmuchawę gorącego powietrza. Utrzymuje ona pięć odłączanych głowic polerskich w stanie suchym i gotowym do użycia. Zmiana ze względu na nasączone włókna lub oczekiwanie na wyschnięcie nie jest konieczna, co oszczędza czas i zasoby. Obsługa polerki do szkła jest intuicyjna. Po podłączeniu do zasilania włącz urządzenie włącznikiem/wyłącznikiem. Na szczotki możesz teraz nakładać szkła o różnych kształtach (od kieliszków do szampana po kieliszki do wina) lub trzymać je na obracających się włóknach. Sprzęt niezawodnie usuwa wilgoć i drobne cząsteczki. W ciągu godziny otrzymujesz do 330 szklanek o perfekcyjnym wyglądzie.

Dzięki obudowie ze stali nierdzewnej maszyna do polerowania szklanek jest nie tylko wyjątkowo wytrzymała i atrakcyjna wizualnie. Wyróżnia się łatwością w czyszczeniu i konserwacji. Uchwyty sprawiają, że sprzęt jest idealnym pomocnikiem w czasie imprez organizowanych na zewnątrz. Antypoślizgowe gumowe nóżki zapewniają niski poziom wibracji i niezarysowane powierzchnie robocze.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie