Produkt: EX10021064

|

Model: S-LS-34

Zasilacz laboratoryjny - 0-30 V - 0-5 A DC - LED

449,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Szeroki zakres zastosowania – napięcie do 30 V i natężenie do 5 A
  • Płynna regulacja – pokrętła do ustawiania parametrów
  • Prosta obsługa – czytelny wyświetlacz LED
  • Bezpieczeństwo – ochrona przed zbyt wysokim napięciem i prądem oraz przegrzaniem

OPIS PRODUKTU

Zasilacz laboratoryjny - 0-30 V - 0-5 A DC - LED

Zasilacz laboratoryjny służy do przetwarzania prądu zmiennego w energię elektryczną prądu stałego o określonym napięciu oraz dostarczania go do elektronicznych urządzeń zewnętrznych. Profesjonalny sprzęt marki Stamos Soldering sprawdzi się w zakładach produkcyjnych czy przemysłowych, a także branży telekomunikacyjnej. Model S-LS-34 znajdzie zastosowanie w warsztatach, serwisach elektroniki, laboratoriach oraz instytutach badawczych.

Regulowany zasilacz warsztatowy S-LS-34 – opis

Efektywność zasilacza laboratoryjnego została zapewniona przez kanał z wyjściem dodatnim oraz ujemnym. Sprzęt precyzyjnie generuje prąd o niskich tętnieniach ≤10% RMS i niewielkich szumach, co zapobiega uszkodzeniu obwodu. Dysponuje on napięciem do 30 V oraz prądem wyjściowym do 5 A. Na wyświetlaczu LED sprawdzisz wartości prądu i napięcia.

Precyzyjna regulacja jest kolejną zaletą sprzętu Stamos Soldering. Pokrętła do zgrubnego oraz dokładnego ustawiania natężenia i napięcia prądu wyjściowego ułatwiają dopasowanie odpowiedniej wartości parametru. W efekcie zasilacz laboratoryjny oferuje zrównoważone parametry. Pozwala pracować w dwóch trybach C.V. (stałego napięcia wyjściowego) i C.C. (stałego prądu obciążenia).

Bezpieczeństwo pracy z urządzeniem zostało zagwarantowane przez funkcję ochrony przed przegrzaniem. Wentylator włącza się automatycznie, gdy zasilacz przekroczy temperaturę 40°C oraz sam się wyłączy, gdy spadnie ona do 35°C. Systemy zabezpieczające przed zbyt wysokim napięciem i prądem zmniejszają ryzyko wystąpienia awarii.

Mobilność modelu S-LS-34 to zasługa niewielkiej wagi oraz kompaktowego rozmiaru, dzięki którym łatwo go przetransportujesz. Gumowe nóżki zapobiegają ślizganiu się urządzenia oraz zarysowaniu powierzchni roboczej.

Zasilacz warsztatowy zapewni dopływ prądu stałego o odpowiednich parametrach do sprzętu elektronicznego. Wysokiej jakości narzędzie okaże się nieocenionym wyposażeniem każdego warsztatu, serwisu, laboratorium czy placówki badawczej. Urządzenie Stamos Soldering o szerokim zakresie zastosowania zda egzamin w przemyśle oraz telekomunikacji.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie