Produkt: EX10021167

|

Model: S-LS-76

Zasilacz laboratoryjny - 0-30 V - 0-50 A DC

1879,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wysoka wydajność – maksymalna moc wyjściowa na poziomie 1500 W
  • Praktyczność – jeden kanał zapewniający maks. napięcie wyjściowe 30 V i prąd wyjściowy do 50 A
  • Regulacja – panel z pokrętłami zapewnia łatwe i dokładne ustawienie wartości napięcia i prądu; wyświetlacz LED prezentuje parametry
  • Bezpieczeństwo – liczne zabezpieczenia w tym przed przegrzaniem, zbyt wysokim napięciem i mocą
  • Stabilność – gumowe nóżki zapobiegają ślizganiu się i rysowaniu powierzchni

OPIS PRODUKTU

Zasilacz laboratoryjny Stamos Soldering

Z zasilaczem laboratoryjnym marki Stamos Soldering będziesz w stanie dostarczyć zewnętrznym urządzeniom prąd stały o określonym napięciu. Dlatego model S-LS-76 stanowi idealne narzędzie w przemyśle, laboratoriach, telekomunikacji, warsztatach i nie tylko.

Zasilacz warsztatowy S-LS-76 – opis

Doskonała efektywność sprzętu wynika z zastosowania jednego kanału zapewniającego napięcie wyjściowe w zakresie 0-30 V oraz prąd od 0 do 50 A. Ponadto produkt generuje prąd o bardzo niskim tętnieniu i szumie (≤ 1% RMS), który nie uszkadza obwodu zasilającego.

Wygodna regulacja zasilacza laboratoryjnego to zasługa pokręteł. Pozwalają one precyzyjnie ustawić parametry pracy modelu S-LS-76. Skontrolujesz je za pomocą wyświetlacza LED. Czerwony kolor jest dobrze widoczny nawet w ciemnych pomieszczeniach.

Ochronę przed przegrzaniem zapewnia inteligentny system bezpieczeństwa. Uruchamia on wentylator, gdy temperatura jest zbyt wysoka. Po ochłodzeniu sprzętu wiatrak zostaje wyłączony. Dodatkowo wykorzystano ochronę przez zbyt dużym napięciem i mocą.

Kompaktowe wymiary pozwalają zmieścić urządzenie nawet na małym stanowisku pracy. Zasilacz wyróżnia się również niewielką wagą, która w połączeniu z poręcznym uchwytem ułatwia przenoszenie. Za stabilność odpowiadają gumowe nóżki.

Wybierz profesjonalny zasilacz laboratoryjny marki Stamos Soldering i zadbaj o właściwy prąd dla swoich urządzeń. Łatwa obsługa oraz praktyczne rozwiązania np. automatyczny przełącznik CV/CC z pewnością usprawnią pracę w niejednym warsztacie. Złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie