Produkt: EX10030772

|

Model: SBS-AFM-300

Mata antyzmęczeniowa - 940 x 940 mm - antypoślizgowa - 16 mm

219,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Komfort – zapobiega zmęczeniu podczas długiego stania
  • Przestronność – duża powierzchnia do stania 940 x 940 mm daje znaczną swobodę ruchów
  • Bezpieczeństwo – antypoślizgowy spód i skośne krawędzie
  • Solidność – wytrzymałe, trwałe i łatwe w pielęgnacji materiały
  • Prostota – bardzo łatwa obsługa, mata nie wymaga montażu

OPIS PRODUKTU

Ulga dla stóp, nóg i pleców dzięki macie antyzmęczeniowej od Steinberg Systems

Mata antyzmęczeniowa od Steinberg Systems odciąża plecy i stawy podczas każdej pracy stojącej, zapewnia lepsze krążenie krwi i zwiększoną zdolność koncentracji. Niezależnie od tego, czy stoisz przy biurku, w warsztacie, czy przy taśmie produkcyjnej – wszechstronna mata przeciwzmęczeniowa jest przydatnym dodatkiem do wyposażenia stanowiska pracy. Steinberg Systems oferuje ergonomiczne produkty o wysokiej jakości i ponadczasowym wzornictwie do każdego miejsca pracy, które Cię wspierają oraz odciążają.

Wygodna praca w pozycji stojącej z matą ergonomiczną

Stanie przez dłuższy czas jest nie tylko męczące, ale także obciąża nogi i powoduje ból pleców. Ten negatywny efekt jest często potęgowany przez nieodpowiednie obuwie i monotonną postawę. Dzięki wysokiej jakości macie ergonomicznej odciążysz swoje ciało i sprawisz, że Twoje miejsce pracy stanie się bardziej komfortowe.

Mata antyzmęczeniowa składa się ze szczególnie wytrzymałego materiału (NR, guma NBR, guma z recyklingu), który jest wyjątkowo odporny na zużycie i ma wysoką udarność. Strukturalna powierzchnia solidnej maty do pracy stojącej jest antypoślizgowa i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz trwałość. Ze względu na grubość materiału (16 mm) mata ergonomiczna jest szczególnie miękka, ale także stabilna. Chroni to nie tylko plecy i stopy, ale również stawy. Zapobiega napięciom mięśni do ramion.

Mata do pracy na stojąco o wymiarach 940 x 940 mm doskonale nadaje się do amortyzacji przy stołach barowych lub na linii produkcyjnej. Układanie jest dziecinnie proste i nie wymaga montażu ani klejenia: po prostu umieść sprzęt w wybranym miejscu i gotowe. Dzięki praktycznemu obramowaniu w kształcie puzzli możesz dodać tyle mat, ile chcesz, aby zwiększyć powierzchnię stania, a tym samym uzyskać bezszwową wykładzinę podłogową.

Okrągłe fazowane krawędzie pozwalają chodzić bez potykania się. Ponadto mata antyzmęczeniowa izoluje przed zimnem od podłogi i chroni ją przed zużyciem. Materiał jest bardzo łatwy w pielęgnacji, a co za tym idzie higieniczny.

DANE TECHNICZNE