(1) Ocena

Produkt: EX10030914

|

Model: SBS-VT-1000

Miernik napięcia - 6-1000 V

319,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Kompleksowość – szeroki zakres pomiarowy napięcia 6-1000 V oraz zakres pomiarowy rezystancji 0 - 1999 Ω
  • Czytelność – duży ekran LCD z podświetleniem i wyraźnymi wyświetlaczami LED
  • Wszechstronność – do badania kierunku, fazy i polaryzacji pola wirującego oraz badania ciągłości
  • Efektywność – kategorie pomiarowe kat. III do 1000 V dla instalacji budynkowych i kat. IV do 600 V dla przyłączy głównych lub liczników
  • Bezpieczeństwo – solidna konstrukcja o klasie ochrony IP64

OPIS PRODUKTU

Wszechstronny miernik napięcia do 1000 V

Miernik napięcia marki Steinberg Systems może być używany w wielu różnych branżach. Niezależnie od tego, czy wykonujesz pomiary w obwodzie podłączonym do sieci niskiego napięcia, czy w instalacji budynku lub w skrzynce rozdzielczej, z tym urządzeniem testowym jest to możliwe do 1000 V. Uzyskasz też wiarygodne wyniki do 600 V dla przyłączy głównych lub podstawowych zabezpieczeń nadprądowych. Aby umożliwić prawidłową pracę w ciemności, w miernik wbudowano latarkę do oświetlania punktu pomiarowego. Woltomierz znajduje zastosowanie w elektrotechnice, przemyśle, konserwacji i fotowoltaice.

Tester napięcia imponuje prostą i bezpieczną obsługą

Dzięki dużemu wyświetlaczowi LCD i przejrzyście rozmieszczonym wskaźnikom LED masz wszystkie wartości widoczne na pierwszy rzut oka i możesz niezawodnie wykonywać różnorodne pomiary. Dwubiegunowy tester napięcia służy do badania kierunku, fazy i polaryzacji pola wirującego. W przypadku testu ciągłości do 400 kΩ, testów fazy oraz prądu przemiennego dostępny jest dźwięk alarmowy. Tester przekonuje wysokim zakresem pomiarowym napięcia 6-1000 V i rezystancją 0 - 1999 Ω. Błyskawiczny czas odpowiedzi wynosi ≤1 s.

Do wykonania cyfrowego testera napięcia wykorzystano wysokiej jakości komponenty. Dzięki temu urządzenie dostarcza precyzyjnych wyników nawet przy częstych pomiarach. Solidna konstrukcja sprawdza się idealnie podczas codziennego użytku. Tester napięcia zasilany jest dwoma bateriami 1,5 V AAA. Jeśli urządzenie nie będzie używane przez dłuższy czas, wyłączy się automatycznie, oszczędzając w ten sposób baterie. Dzięki klasie ochrony IP64 sprzęt jest chroniony przed bryzgami wody i kurzem.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


1.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

A másodjára küldött műszer is hibás volt, ipari hulladék.