Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20030869

|

Model: SBS-LF-143

Outlet Wózek laboratoryjny - stal nierdzewna - 2 półki 63 x 40 x 12,5 cm - 20 kg

379,00 zł 469,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 469,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Organizacja – 2 łatwo dostępne półki 
  • Przestronność – półki o wymiarach 63 x 40 x 12,5 cm oferują dużo miejsca na akcesoria
  • Mobilność – 4 koła wykonane z plastiku (ABS + PCV) z dwoma hamulcami
  • Bezpieczeństwo – zgrzewana ramka w kształcie litery U zapobiega spadaniu przedmiotów
  • Solidność – mocna konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej jest przystosowana do obciążenia 20 kg

OPIS PRODUKTU

Na mobilnym wózku laboratoryjnym ze stali nierdzewnej wszystko jest zawsze pod ręką

Lubisz mieć wszystko na oku, a jednocześnie w zasięgu ręki? Skorzystaj z wózka laboratoryjnego Steinberg Systems! Niezależnie od tego, czy chodzi o statywy, probówki, płyny czy ręczniki papierowe, Twój sprzęt jest zawsze dobrze zorganizowany na wózku z 2 półkami.

Stabilny i mobilny! Wózek półkowy Steinberg Systems

Użyj 2 półek o wymiarach 63 x 40 x 12,5 cm, aby mieć najpotrzebniejsze przybory blisko siebie. Zgrzewana ramka zapobiega przypadkowemu zsunięciu rzeczy. Jednocześnie jedna strona jest otwarta, co ułatwia wyjmowanie i układanie.

Chcesz zabrać wszystko z szafki lub innego pomieszczenia i mieć to w zasięgu ręki? Dzięki czterem kółkom oraz poręcznemu uchwytowi szybko i łatwo przetransportujesz przybory tam, gdzie są akurat potrzebne! Koła z plastiku (PCV) nie zarysują nawet delikatnych podłóg. Aby zapewnić niezbędną stabilność, po prostu zaciągnij dwa niezawodne hamulce postojowe.

Dzięki konstrukcji ze stali nierdzewnej wózek transportowy imponuje stabilną konstrukcją o udźwigu do 20 kg. Użyty materiał jest niezwykle łatwy w pielęgnacji i trwały, dzięki czemu wózek laboratoryjny nie zawiedzie Cię nawet przy codziennym użytkowaniu. Oprócz zastosowania w laboratorium wózek nadaje się również do wielu innych miejsc, w których potrzebny jest mobilny i dobrze zorganizowany sprzęt do przechowywania!

DANE TECHNICZNE