Produkt: EX10030487

|

Model: SBS-LS-200

Statyw laboratoryjny z wyposażeniem - 3 łapy - 3 pierścienie

249,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Regulacja – możliwość ustawienia rozstawu zacisków łap do 50, 70, 85 mm
  • Stabilność – ciężka i solidna podstawa utrzymuje sprzęt we właściwej pozycji
  • Kompatybilność – trzy regulowane łączniki krzyżowe idealne do prętów o średnicy 16 mm
  • Akcesoria – w zestawie umieszczono 3 pierścienie (Ø60, Ø80 i Ø100 mm)

OPIS PRODUKTU

Statyw laboratoryjny z wyposażeniem SBS-LS-200

Statyw laboratoryjny z wyposażeniem niemieckiej marki Steinberg Systems jest niezbędnym elementem w każdym laboratorium czy szkole. Model SBS-LS-200 wykorzystasz do przeprowadzania eksperymentów i badań, a także nauki chemii czy biologii.

Stojak laboratoryjny Steinberg Systems – opis

Mocne zaciski trzech łap idealnie nadają się do trzymania szkieł badawczych i aparatury o prostych ściankach jak probówki czy biurety. Na końcach uchwytów założono specjalne gumowe nakładki zapobiegające wyślizgnięciu się naczyń. Rozstaw szczęk możesz regulować w zakresie 0-50 mm, 0-70 mm i 0-85 mm przy pomocy śrub. Do lejków, kolb i słoików przeznaczone są specjalne pierścienie o średnicach 60, 80 i 100 mm.

O stabilność całości dba szeroka i ciężka podstawa. Gwarantuje ona, że statyw nie przewróci się podczas eksperymentu. Ponadto do zestawu z modelem SBS-LS-200 dołączono specjalne zaciski krzyżowe pasujące do prętów o średnicy do 16 mm.

Kompletujesz wyposażenie do swojego laboratorium? W takim razie nie może w nim zabraknąć statywu Steinberg Systems. Z jego pomocą przeprowadzanie badań stanie się o wiele prostsze. Złóż zamówienie już dziś i przekonaj się sam!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie