Produkt: EX10030636

|

Model: SBS-FP-200

Uprząż do pracy na wysokości - 100 kg - 2 punkty zaczepowe typu D-ring - DIN EN 361:2002 / DIN EN 358:1999

149,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Odporność – znosi obciążenie do 100 kg
  • Uniwersalność – dzięki regulowanym paskom na ramiona i nogi rozmiar można dostosować do użytkownika
  • Bezpieczeństwo – zapobiega upadkom podczas pracy na rusztowaniach lub platformach podnośnikowych i jest zgodna z normami DIN EN 361:2002 i DIN EN 358:1999
  • Prostota – szybka i łatwa w zakładaniu oraz regulacji
  • Trwałość – z mocnych pasków poliestrowych

OPIS PRODUKTU

Wytrzymała uprząż do pracy na wysokości zapewniająca maksymalną swobodę ruchów

Uprząż do pracy na wysokości z asortymentu profesjonalnych produktów Steinberg Systems zapewnia bezpieczeństwo bez ograniczania mobilności. Szelki asekuracyjne są odpowiednie zarówno dla niskich, jak i wysokich użytkowników dzięki łatwym w regulacji pasom na ramiona i nogi. Uprząż chroni podczas profesjonalnej pracy na dachach, placach budowy, rusztowaniach, platformach podnośnikowych i roboczych. O jej wysokiej jakości świadczy zgodność z normami DIN EN 361:2002 i DIN EN 358:1999.

Pełna uprząż asekuracyjna dla bezpieczeństwa pracy

Za sprawą całkowitej nośności do 100 kg i pasom wykonanym z wytrzymałego poliestru uprząż asekuracyjna zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy na dowolnej wysokości. Szelki można szybko i łatwo założyć, a za pomocą kilku ruchów dopasujesz je do indywidualnych potrzeb użytkownika. Uprząż do pracy na wysokości jest połączona z tyłu za pomocą dwóch standardowych zaczepów D-ring. W ten sposób nie ogranicza swobody ruchów i równomiernie rozkłada ciężar, dzięki czemu chroni przed poważnymi obrażeniami w przypadku upadku. 

Szelki bezpieczeństwa są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, takich jak wysokiej jakości poliester i stal. To sprawia, że pełna uprząż jest trwała, nawet w trudnych warunkach pracy. Mimo to całość jest bardzo lekka, co sprawia, że nie zauważysz jej nawet po wielu godzinach noszenia, a jednocześnie umożliwia wygodną pracę.

Uwagi dotyczące korzystania z uprzęży do pracy na wysokości

Za każdym razem sprawdź wszystkie elementy uprzęży bezpieczeństwa pod kątem integralności oraz funkcjonalności i zakładaj ją tylko, gdy nie ma ku temu przeciwwskazań. Unikaj bezpośredniego oddziaływania promieni UV, moczenia w wodzie lub kontaktu z ostrymi przedmiotami, ogniem oraz chemikaliami.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie