Produkt: EX10030729

|

Model: SBS-CF-2000

Widły do palet - 2000 kg

6949,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Łatwa obsługa – widły do palet można szybko zamontować na dźwigu
  • Elastyczność – sprzęt z obciążeniem do 2000 kg odpowiedni do dużych ładunków
  • Bezpieczeństwo – automatyczna kompensacja wagi zapewnia bezpieczne trzymanie przewożonych towarów
  • Zmiana ustawień – regulacja wysokości może być dostosowana do przewożonego towaru
  • Trwałość – widły do palet wykonane są z wytrzymałej stali

OPIS PRODUKTU

Bezpiecznie przenoś ładunki dzięki widłom do palet

Dzięki widłom do palet marki Steinberg Systems można bezpiecznie transportować ciężkie ładunki do 2000 kg. Jako osprzęt do wciągników może być stosowany wszędzie tam, gdzie europalety muszą być profesjonalnie odbierane i przemieszczane. Może być również stosowany w budownictwie, a także do towarów przemysłowych i rolniczych.

Widły do palet imponują prostym montażem na podnośniku

Widły załadowcze można szybko i łatwo podłączyć do podnośnika. Nadają się do montażu na żurawiach z ramieniem obrotowym i bez niego oraz żurawiach z chwytakami HDS.

Widły do palet HDS automatycznie dostosowują się do ciężaru ładunku, dzięki czemu paleta jest ułożona dokładnie równolegle do podłogi. Dzięki automatycznej kompensacji wagi 400 kg zawsze pozostaje w równowadze, a tym samym umożliwia stabilny transport.

Aby zapewnić bezpieczeństwo towarów podczas transportu, wysokość wideł można regulować w zakresie 1300 - 2000 mm. Europalety można układać zarówno wzdłuż, jak i w poprzek. Za pomocą karetki do wideł i sprężyny widły do HDS dostosowuje się do środka ciężkości, zapewniając w ten sposób równomierne rozłożenie ciężaru na obu ramionach. Można je również dopasować.

Widły do palet są w całości wykonane z wytrzymałej stali. Trwałość materiału można dodatkowo wzmocnić, przechowując produkt w miejscu, które ochroni przed warunkami atmosferycznymi. Ponadto sprzęt należy regularnie czyścić odpowiednimi środkami czyszczącymi.

DANE TECHNICZNE