Produkt: EX10200033

|

Model: BE2CA035X040060-B1

Waga sklepowa - 30 kg (10 g) / 60 kg (20 g) - legalizacja

1129,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Legalizacja – możliwość stosowania w handlu dzięki deklaracji zgodności UE
  • Precyzja – ważenie z wysoką dokładnością
  • Praktyczność – funkcja obliczania ceny
  • Zasilanie – akumulator o dużej pojemności (działa do 100 godzin na jednym ładowaniu)
  • Czytelność – dwustronny wyświetlacz LCD

OPIS PRODUKTU

Waga sklepowa - 10 g (30 kg) - 20 g (60 kg) - legalizacja

Waga sklepowa z legalizacją marki TEM służy do precyzyjnego ważenia różnego rodzaju artykułów, których cena zależy od ich ciężaru. Urządzenie BE2CA035X040060-B1 doskonale sprawdzi się w delikatesach, supermarketach, sklepach mięsnych, aptekach, a nawet w urzędach pocztowych.

Waga sklepowa z legalizacją – charakterystyka

Ważenie towaru i określanie jego ceny zgodnie z przepisami prawa wymagają ścisłego przestrzegania norm precyzji ustalonych przez upoważnione organy. Dlatego oferowana waga cenowa została certyfikowana i zalegalizowana po rygorystycznych testach. Legalizację poświadcza znak M (czarna litera wpisana w kwadrat). Urządzenie jest dostarczane z Deklaracją zgodności UE i unikalnym numerem seryjnym. UWAGA: jedynie wagi legalizowane są dopuszczone do oficjalnego użytku w handlu. Eksploatacja wag bez legalizacji podlega wysokim grzywnom. W razie wątpliwości należy skontaktować się z odpowiednią instytucją lub serwisem w celu potwierdzenia legalizacji.

Maksymalny udźwig wynoszący 60 kg stanowi doskonały wynik dla tak niedużego sprzętu. Dwa zakresy wagowe (W1 i W2 do wyboru) służą jak największej dokładności pomiarów: W1 maks. 30 kg, precyzja 10 g; W2 maks. 60 kg, precyzja 20 g. Podziałka o wartości 3000 umożliwia określenie parametru z wyjątkowo dużą dokładnością.

Podwójny wyświetlacz LCD pokazuje wagę towaru, zapamiętaną i obliczoną cenę. Informacje wyraźnie widać po obu stronach urządzenia. Cyfry mają 28 mm wysokości i są czytelne nawet w słabym świetle. Praktyczne kontrolki umieszczone na ekranie sygnalizują wybrane ustawienia ważenia. Port RS232 umożliwia wygodne podłączenie wagi do kasy lub komputera za pomocą protokołów komunikacyjnych DIALOG 06, TEM, TISA lub DELTA. Zaawansowany i wygodny w obsłudze panel sterowniczy pozwala korzystać ze wszystkich opcji modelu BE2CA035X040060-B1. Klawiatura membranowa ma standardowe przyciski funkcyjne opatrzone czytelnymi symbolami.

Mobilność urządzenia gwarantują jego kompaktowe rozmiary oraz wbudowana bateria. Dzięki temu, że waga sklepowa jest zasilana akumulatorem 6 V 4,5 Ah o dużej pojemności, urządzenie może pracować nawet do 100 godzin na jednym ładowaniu! Poziom naładowania baterii wyświetla się na panelu sterowniczym.

Bardzo trwała konstrukcja z solidnych materiałów zapewnia wysoką jakość produktu. Sprzęt marki TEM został wykonany ze stali nierdzewnej, która charakteryzuje się wytrzymałością oraz długą żywotnością. Duża platforma (35 x 40 cm) pozwala na ważenie produktów o różnych gabarytach. Antypoślizgowe nóżki z regulacją wysokości umożliwiają ustawienie urządzenia w idealnej pozycji.

Szukasz precyzyjnej wagi sklepowej do oficjalnego użytku w swojej placówce handlowej? Sprawdź model BE2CA035X040060-B1 z legalizacją! Urządzenie marki TEM objęto 3-letnią gwarancją świadczącą o jego wysokiej jakości i dającą komfort eksploatacji!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA