Generator ozonu - 10000 mg/h - 100 W

Producent: ulsonix | Nr artykułu: EX10050118 | Model: AIRCLEAN 10G-WL

Generator ozonu - 10000 mg/h - 100 W
Generator ozonu - 10000 mg/h - 100 W
Generator ozonu - 10000 mg/h - 100 W
Generator ozonu - 10000 mg/h - 100 W
Generator ozonu - 10000 mg/h - 100 W
Generator ozonu - 10000 mg/h - 100 W
Generator ozonu - 10000 mg/h - 100 W
Generator ozonu - 10000 mg/h - 100 W
Odtwórz film
Zdjęcie 360°
Kliknij, aby otworzyć galerię
399,00 zł

z VAT

 • Darmowa wysyłka

  ?

  Dostępny za: 6 tygodnie/tygodni

 • 30 dni na rezygnację

  ?
 • 3 lata gwarancji

Najważniejsze cechy produktu

 • 10000 mg na godzinę
 • Moc: 100 W
 • Timer: 0 – 120 min
 • Stal malowana proszkowo
 • Filtr: Stal szlachetna

 • Skuteczność – duża wydajność ozonu 10000 mg/h znacznie redukuje nieprzyjemne zapachy
 • Regulacja – precyzyjny timer do 120 minut lub pracy ciągłej
 • Dokładność – wentylator równomiernie rozprowadza ozon w pomieszczeniu
 • Poręczność – kompaktowy, wytrzymały i łatwy w transporcie dzięki uchwytowi
 • Higieniczność – zmywalny, łatwo wymienny filtr

Generator ozonu łatwo i skutecznie zwalcza uciążliwe zapachy

Użyj ozonu, aby skutecznie zneutralizować uciążliwe zapachy w zamkniętych pomieszczeniach. Niezależnie od tego, czy jest to stęchlizna spowodowana zalaniem, czy zapach papierosów lub zwierząt w pojazdach, dzięki generatorowi ozonu marki ulsonix ponownie uzyskasz kontrolę nad nieprzyjemnym zapachem otoczenia. Ozonator oferuje kompleksowe rozwiązanie, które można zastosować w wielu różnych obszarach, czy to w hotelarstwie, w warsztatach samochodowych, czy w pomieszczeniach sanitarnych. Za pomocą ozonowania wszędzie skutecznie zwalczysz nieprzyjemne zapachy i szkodliwe bakterie.

Wykorzystaj moc ozonu za pomocą ozonatora marki ulsonix

Z generatorem ozonu AIRCLEAN 10G-WL masz wybór. Za pomocą timera określisz czas trwania ozonowania do 120 minut. Możesz też użyć funkcji wstrzymania, aby przeprowadzić dłuższą dezynfekcję ozonem, ale nie pozostawiaj urządzenia włączonego na więcej niż 12 godzin. Jeśli ustawisz pokrętło sterujące na OFF, urządzenie ozonujące zostanie wyłączone.

Ozonator wytwarza 10000 mg/h ozonu. Dzięki temu szybko i skutecznie zwalczysz nieprzyjemne zapachy. Przy maksymalnej produkcji ozonu możesz oczyścić pomieszczenie o powierzchni 50 m3 w zaledwie 8 minut. Chcesz zaoszczędzić na kosztach? Dzięki mocy 120 W otrzymujesz nie tylko efektywne, ale i energooszczędne urządzenie.

Wentylator równomiernie rozprowadza ozon w pomieszczeniu. Dzięki dokładnemu ozonowaniu usuniesz z powietrza nawet zarodniki pleśni, a alergicy będą znów swobodnie oddychać. Filtr powietrza, który skutecznie oczyszcza powietrze wlotowe, zapewnia higieniczną pracę. W razie potrzeby możesz wymienić zmywalny filtr bez użycia narzędzi.

Lekki generator ozonu przeniesiesz w miejsce użytkowania jedną ręką. Dzięki stalowej obudowie malowanej proszkowo możesz używać kompaktowego urządzenia w trudnych lub mocno zanieczyszczonych środowiskach, nie uszkadzając go. Na antypoślizgowych gumowych nóżkach bezpiecznie umieścisz ozonator w dowolnym pomieszczeniu. 

Ze względów zdrowotnych podczas zabiegu ozonowania w pomieszczeniu nie mogą przebywać żadne osoby ani zwierzęta (domowe). W zakresie dostawy znajdziesz odpowiedni znak ostrzegawczy, który przymocujesz do klamki. Po ozonowaniu zadbaj również o dokładną wentylację i unikaj wchodzenia do wnętrza przez co najmniej 2 godziny!

Dowiedz się, jak skuteczny jest ozon w walce z bakteriami i pleśnią! Z badań przeprowadzonych przez Państwową Inspekcję Sanitarną (Sanepid) wynika, że proces realizowany za pomocą generatora ozonu ulsonix doskonale uzupełnia tradycyjne metody dezynfekcji i usuwa zanieczyszczenia biologiczne nawet z trudno dostępnych miejsc.

Przekonaj się, jak skuteczne jest działanie ozonu na bakterie i grzyby pleśniowe! Badania przeprowadzone przez Sanepid wykazały, że proces ozonowania wykonany generatorem Ulsonix może stanowić doskonałe uzupełnienie tradycyjnych sposobów dezynfekcji i usunie zanieczyszczenia biologiczne nawet z trudno dostępnych miejsc.https://media.expondo.de/pdf/emaks/ozone-generators-tests-pl.pdf 

Pobierz znak ostrzegawczy informujący o dezynfekcji przestrzeni. https://media.expondo.de/pdf/emaks/Ozone_Generators_Door%20_Sticker.pdf 

Napięcie [V]
230
Materiał
Stal nierdzewna, Stal malowana proszkowo
Zakres czasu [min]
0-120
Moc [W]
102
Przewód zasilający [m]
1,5
Poziom mocy akustycznej [dB]
75
Wentylator [m³/h]
170
Wydajność ozonu [mg/h]
10000
Minutnik
Tak
Praca ciągła
Tak
Wymiary (DxSxW) [cm]
23.5 x 18 x 27.5
Waga [kg]
2.75
Wymiary wysyłki (DxSxW) [cm]
29 x 25 x 28
Waga wysyłki [kg]
3.55
Instrukcja obsługi
Zakres dostawy
 • Generator ozonu
 • Zawieszka ostrzegawcza 
 • Instrukcja obsługi

O tym warto wiedzieć:

1. Czym jest ozon?

Ozon (oznaczany 03 i nazywany trójatomowym tlenem) jest cząsteczką składającą się z trzech atomów tlenu. Tworzy on warstwę w stratosferze, która chroni wszystkie organizmy na Ziemi przed promieniowaniem UV. Jest wyjątkowo reaktywny. Łatwo wchodzi w reakcje z substancjami takimi jak amoniak, które mogą zapobiegać nieprzyjemnym zapachom.

2. Jak działają generatory ozonu?

Większość generatorów ozonu działa w następujący sposób: najpierw powietrze jest zasysane z tyłu urządzenia za pomocą wbudowanego wentylatora. Kiedy powietrze znajduje się w środku generatora, zostaje oczyszczone z zarazków i bakterii za pomocą filtra. Następnie jest kierowane przez ceramiczne płytki. Tam tlen przekształca się w ozon poprzez wyładowanie elektryczne.

3. Do czego używa się generatorów ozonu?

Generatory ozonu idealnie odświeżają powietrze i poprawiają jego jakość w zamkniętych przestrzeniach. Ze względu na wysoką reaktywność ozon może łatwo neutralizować przykre zapachy.

4. Uwaga o bezpieczeństwie

Ozon w dużych stężeniach jest toksyczny, a zatem szkodliwy dla zdrowia. Należy zawsze przedsięwziąć niezbędne środki ostrożności, aby uniknąć niekontrolowanego uwalniania ozonu. Ozonatory powinny być obsługiwane wyłącznie przez specjalistów. Dla jak najbardziej wydajnego działania rekomendujemy wymianę płytki ceramicznej co 6000 godzin. Ulsonix oferuje wysokiej jakości obsługę i dostarcza części zużywalne na obszarze Europy.

Czy są jakieś badania potwierdzające skuteczność ozonowania urządzeniami ulsonix?

Tak. Dysponujemy wynikami badań przeprowadzonych przez Sanepid, który w sierpniu 2020 testował sprzęt ulsonix. Badania te potwierdziły, że zabieg ozonowania umożliwia usunięcie zanieczyszczenia biologicznego nawet z trudno dostępnych oraz łatwych do przeoczenia miejsc.

Dlaczego generator ma odłączany przewód zasilania?

Otrzymujesz w ten sposób większą mobilność. Możesz użyć przedłużacza albo zamienić przewód na dłuższy.

Jak długo można używać filtra? Czy można go myć pod wodą?

To zależy od częstotliwości używania sprzętu i warunków, w których on działa. Filtr może być myty pod wodą, ale należy go potem dobrze wysuszyć.

Czy ozonatory wyłączają się automatycznie po użyciu funkcji timer?

Tak. Wyłączają się automatycznie, kiedy zatrzymuje się timer.

Jak powinienem ustawić czas pracy ozonatora z serii wyposażonej w wyświetlacz? Instrukcja obsługi zawiera jedynie informację o programie automatycznym. Jaki czas należy ustawić, aby mieć pewność, że ozonator będzie skuteczny?

W serii z wyświetlaczem wszystkie programy są wstępnie zdefiniowane. Możesz swobodnie zmieniać czas ozonowania, przerwę i liczbę cykli. Zakres, w jakim należy ustawić ozonator, zależy od objętości pomieszczenia i wydajności ozonatora. Tabela z wyborem czasu dopasowanego do kubatury znajduje się w instrukcji.

Czy informacja o wymianie płytki ceramicznej co sześć miesięcy dotyczy wszystkich ozonatorów? Jak często wymieniacie lampę?

To jest czas orientacyjny. Należy pamiętać, że wymiana płytki będzie zależeć od częstotliwości użytkowania. Lampa jest wymieniana, gdy przestaje działać.

Czy wszystkie ozonatory pracują z ceramicznymi płytkami? Czy macie w ofercie model tylko z lampą UV?

Nie mamy modelu tylko z lampą UV. Wszystkie ozonatory wyposażono w płytki, aby generować ozon. Kiedy rozpoczyna się produkcja ozonu, lampa również się włącza. Nie można włączyć samej lampy.

Czy seria ECO poza lampami ma też wbudowane płytki?

Seria ECO wiąże się z faktem, że nie ma tam lampy. Ponadto produkty ECO mają timer zamiast cyfrowego sterowania. Każdy ozonator wyposażono w płytki ceramiczne do generowania ozonu.

Jak bardzo skomplikowana jest wymiana części zamiennych?

Filtr powietrza może wymienić każdy. Wymiana płytek nie jest prostą czynnością, dlatego wymagany jest autoryzowany i doświadczony serwisant.

Jak najlepiej wybrać wydajność ozonatora do objętości pomieszczenia? Do jakiej kubatury pasuje 5 g, 7 g, 10 g, 15 g i 20 g?

W instrukcji znajduje się tabela. Ważniejszy jest fakt, że ozonatory o większej wydajności mogą pracować w większych pomieszczeniach i robić to krócej (proces ozonowania zajmuje mniej czasu).

Czy to prawda, że ozonator powinien być ustawiony tak wysoko, jak to możliwe, aby dobrze spełniał swoją funkcję?

Ponieważ ozon jest cięższy od powietrza, zaleca się ustawić sprzęt wyżej niż na podłodze. Dobrze, jeśli jest najwyżej jak to możliwe, np. ponad poziomem biurka.

5 W oparciu o 15 opinii

Sortowanie

Zostaw opinię (5 gwiazdek to ocena najwyższa, a 1 najniższa)
Kliknij link wysłany na Twój adres e-mail i potwierdź swoją opinię! Zostanie ona opublikowana po weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Opinia od Per (10-09-2022)
Opinia od Per (10-09-2022) Super nemt.

Når man gør hvad man lover sine kunder, behøver man ikke at tigge og be kunderne om at skrive rosende ord om noget man i bund og grund bare gør ved at overholde det aftalte.

expondo experts reply 16-09-2022

Tak for dit positive og konstruktive feedback.

Vi ser frem til også i fremtiden at kunne byde dig velkommen som kunde i vores onlinebutik.

Hav en fortsat god dag!

Opinia od Anonim (01-12-2021)
Opinia od Anonim (01-12-2021) Von Gebrauch

Das Gerät ist praktisch und funktioniert einwandfrei

Opinia od Nadine Bocian (07-11-2021)
Opinia od Nadine Bocian (07-11-2021) Ozongerät

Schnelle Lieferung im unbeschädigten Karton. Sogar das richtige drin. Nur ausprobiert hat das selbe Gerät unser Freund und ich bin mir sicher das dieses genau so gut funktionier :) .

Opinia od Ronald hasselr (07-10-2021)
Opinia od Ronald hasselr (07-10-2021) Ozongenerator

Werkt prima makkelijk in gebruik

Opinia od Anonim (05-10-2021)
Opinia od Anonim (05-10-2021) Ozongenerator

Einfaches Gerät, das gut funktioniert.

Opinia od Anonim (23-09-2021)
Opinia od Anonim (23-09-2021) Good quality product

It took rather long for the item to arrive. The product itself is exactly as ordered. Good quality.

Opinia od SDV (22-09-2021)
Opinia od SDV (22-09-2021) Perfect apparaat!

Dit apparaat is ontzettend effectief. Doet wat hij moet doen en werkt zeer krachtig.

Opinia od Antonella (22-10-2020)
Opinia od Antonella (22-10-2020) Ottimo prodotto

Opinia od fb (15-10-2020)
Opinia od fb (15-10-2020) OK

Naprostá spokojenost. Zaplaceno, do 3 dnů dorazil. Dnes za odpoledne vyfoukáno 5 kanceláří a další 3 velké místnosti.

Opinia od Anonim (02-09-2020)
Opinia od Anonim (02-09-2020) Ozon.generátor

V pohodě

Opinia od Manfred (18-08-2020)
Opinia od Manfred (18-08-2020) gutes Gerät, gutes Preilseistungsverhältnis

Opinia od Caterina (26-06-2020)
Opinia od Caterina (26-06-2020) Ottimo

Opinia od Carlos (04-06-2020)
Opinia od Carlos (04-06-2020) Generador de ozono AIRCLEAN 10G-WL

A pesar del COvid-19 llego en el plazo previsto y bien embalado. buen acabo y funcionamiento

Opinia od Anonim (20-03-2020)
Opinia od Anonim (20-03-2020) Recenze

Přes četná negativní hodnocení v recenzích mám tu nejlepší zkušenost. Jediná pochybnost byla v mezičase od zaplacení do potvrzení odeslání zboží. Nepřišla žádná reakce o přijetí či době vyřízení. Přičítám to zřejmě zvýšenému zájmu o generátory ozonu vzhledem k situaci s covid 19.

Opinia od Henrik Falk (12-02-2020)
Opinia od Henrik Falk (12-02-2020) Nöjd Kund

Leverans funkade bra och inom lovad tid
Fläkten är liten och smidig och funkar precis som den ska.

Ekspert expondo

Nadal niezdecydowany/a?

Nasi eksperci chętnie Ci pomogą!
68 325 27 70
pn. - pt. 8:00 - 16:00
Ten produkt
 • 10000 mg na godzinę
 • Moc: 100 W
 • Timer: 0 – 120 min
 • Stal malowana proszkowo
 • Filtr: Stal szlachetna

Dostępny za: 6 tygodnie/tygodni

Generator ozonu - 10000 mg/h - 100 W

Generator ozonu - 10000 mg/h - 100 W

(15)
399,00 zł

Dostępny za: 6 tygodnie/tygodni

 • 10000 mg na godzinę
 • Moc: 100 W
 • Timer: 0 – 120 min
 • Stal malowana proszkowo
 • Filtr: Stal szlachetna
 • 5000 mg na godzinę
 • Moc: 65 W
 • Timer: 0 – 120 min
 • Obudowa: Aluminiowym
 • Uchwyt

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-2 dni roboczych

Generator ozonu - 5000 mg/h - 65 W

Generator ozonu - 5000 mg/h - 65 W

(79)
319,00 zł

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-2 dni roboczych

 • 5000 mg na godzinę
 • Moc: 65 W
 • Timer: 0 – 120 min
 • Obudowa: Aluminiowym
 • Uchwyt