Generator ozonu - 10000 mg/h - 100 W
359,00 zł z VAT 499,00 zł

Generator ozonu - 10000 mg/h - 100 W

Producent: ulsonix | Nr artykułu: EX10050118 | Model: AIRCLEAN 10G-WL

Generator ozonu - 10000 mg/h - 100 W
Generator ozonu - 10000 mg/h - 100 W
Generator ozonu - 10000 mg/h - 100 W
Generator ozonu - 10000 mg/h - 100 W
Generator ozonu - 10000 mg/h - 100 W
Generator ozonu - 10000 mg/h - 100 W
Generator ozonu - 10000 mg/h - 100 W
Odtwórz film
Zdjęcie 360°
Kliknij, aby otworzyć galerię
Zamiast: 499,00 zł oszczędzasz: 140,00 zł 359,00 zł Zamiast: 499,00 zł

z VAT

 • Darmowa wysyłka

  ?

  Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

 • 30 dni na rezygnację

  ?
 • 3 lata gwarancji

Najważniejsze cechy produktu

 • 10000 mg na godzinę
 • Moc: 100 W
 • Timer: 0 – 120 min
 • Stal malowana proszkowo
 • Filtr: Stal szlachetna

Funkcjonalność osiągnięto za sprawą prostej, ale efektywnej zasady działania. Wytwarzanie ozonu (10000 mg na godzinę) odbywa się w trakcie przepływu powietrza przez trwałą płytkę ceramiczną umieszczoną w wylocie modelu AIRCLEAN 10G-WL. Aparat sterowany jest za pomocą ręcznego timera działającego w zakresie od 1 do 120 min. Może też pracować w trybie ciągłym po włączeniu funkcji HOLD. Niski pobór energii (moc 100 W) przekłada się na oszczędność kosztów odkażania.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Trwałość generatora ozonu wynika z zastosowania wysokiej jakości stali malowanej proszkowo (obudowa). Lakierowanie takie zapewnia trwalszą powłokę niż dają farby w płynie. W efekcie produkty są odporniejsze na uszkodzenia mechaniczne, korozję, działanie wilgoci, substancji chemicznych, światła UV. Są również bardziej przyjazne dla środowiska.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Komfort użytkowania modelu AIRCLEAN 10G-WL to efekt wykorzystania płyty ceramicznej i filtra powietrza dających się zdemontować bez narzędzi. Odłączany przewód zasilający daje z kolei możliwość wymiany go na dłuższy. Urządzenie ma niewielkie wymiary, odznacza się poręcznością i łatwością w transporcie.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Bezpieczeństwo podczas pracy generatora ozonu jest zasługą czterech solidnych gumowych nóżek. Dzięki nim maszyna odznacza się stabilnością, nie zachodzi też obawa zarysowania powierzchni, na której stoi. Dołączoną do zestawu zawieszkę z ostrzeżeniem o ozonowaniu przeznaczono do umieszczenia np. na drzwiach do pomieszczenia, gdzie odbywa się procedura.

Pokaż więcej Pokaż mniej

 • Wydajność do 10 gramów ozonu na godzinę dla efektywnego pozbycia się uporczywych zapachów
 • Timer działający w zakresie 1-120 minut
 • Wyjmowany, łatwy w konserwacji filtr powietrza (125 x 125 mm)
 • Niewielki pobór mocy dający oszczędność energii elektrycznej
 • Niewielka waga i kompaktowe wymiary ułatwiające transport

Ozonator marki Ulsonix

Prezentowany generator ozonu to urządzenie, które szybko i skutecznie usunie z powietrza zarodniki pleśni oraz grzybów, roztocza, nieprzyjemne wonie, a wszystko to bez użycia chemikaliów czy sztucznych substancji zapachowych. Model AIRCLEAN 10G-WL znakomicie sprawdzi się w domach, restauracjach, hotelach, barach, magazynach, szkołach czy podczas odkażania samochodów.

Model
AIRCLEAN 10G-WL
Nr katalogowy
10050118
Stan artykułu
Nowy
Obudowa
Stal
Metoda malowania
Malowanie proszkowe
Materiał filtra powietrza
Stal szlachetna
Wydajność ozonowania
10000 mg/h
Wentylator
170 mᶾ/h
Moc
100 W
Napięcie / częstotliwość
230 V / 50 Hz
Przestrzeń ozonowana(mᶾ) / czas ozonowania
50 mᶾ - 8 min
100 mᶾ - 16 min
150 mᶾ - 24 min
200 mᶾ - 32 min
300 mᶾ - 48 min
Długość przewodu zasilającego
1,5 m
Wymiary filtra powietrza
125 x 125 mm
Głośność
75 dB
Wymiary (DxSxW)
23,50 x 18,00 x 27,50 cm
Waga
2,75 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW)
29,00 x 25,00 x 28,00 cm
Waga wysyłki
3,55 kg
Zakres dostawy
Oferujemy następujący komplet:
 • Generator ozonu
 • Odpinany przewód zasilania
 • Instrukcja obsługi
Całość jest dobrze zabezpieczona na czas transportu.

Ulsonix to synonim wysokiej jakości wyposażenia przemysłowego i specjalista w produkcji urządzeń czyszczących. Nasze nowoczesne myjki ultradźwiękowe skutecznie usuwają brud i nieczystości. Można ich używać do różnych zadań. Ten film prezentuje nasze najpopularniejsze produkty w akcji. Wiemy, że będziesz pod wrażeniem dokładnych i niezawodnych rezultatów, a także łatwej obsługi myjek ultradźwiękowych!

W jaki sposób korzystać z tego urządzenia?

Generator może być używany do dezynfekcji i usuwania nieprzyjemnych zapachów z pokojów i samochodów. Należy pamiętać, że ludzie i zwierzęta nie mogą przebywać w pomieszczeniu podczas ozonowania. W sytuacji, gdy musisz wejść do pokoju, musisz go jak najszybciej opuścić oraz mieć na sobie specjalne ubranie ochronne i maskę inhalacyjną z odpowiednim wkładem. Po zakończeniu procesu wietrz pomieszczenie przez 15-30 min. Nie wchodź do niego przez przynajmniej 2 godziny po ozonowaniu. Pamiętaj, żeby nie produkować więcej ozonu niż potrzeba. Nie wdychaj go bezpośrednio z urządzenia. Ozonu nie wolno używać w otoczeniu łatwopalnych gazów ani materiałów wybuchowych.

Dlaczego generator ma odłączany przewód zasilania?

Otrzymujesz w ten sposób większą mobilność. Możesz użyć przedłużacza albo zamienić przewód na dłuższy.

Czym jest ozon?

Ozon (oznaczany 03 i nazywany trójatomowym tlenem) jest cząsteczką składającą się z trzech atomów tlenu. Tworzy on warstwę w stratosferze, która chroni wszystkie organizmy na Ziemi przed promieniowaniem UV. Jest wyjątkowo reaktywny. Łatwo wchodzi w reakcje z substancjami takimi jak amoniak, które mogą zapobiegać nieprzyjemnym zapachom.

Jak działają generatory ozonu?

Większość generatorów ozonu działa w następujący sposób: najpierw powietrze jest zasysane z tyłu urządzenia za pomocą wbudowanego wentylatora. Kiedy powietrze znajduje się w środku generatora, zostaje oczyszczone z zarazków i bakterii za pomocą filtra. Następnie jest kierowane przez ceramiczne płytki. Tam tlen przekształca się w ozon poprzez wyładowanie elektryczne.

Do czego używa się generatorów ozonu?

Generatory ozonu idealnie odświeżają powietrze i poprawiają jego jakość w zamkniętych przestrzeniach. Ze względu na wysoką reaktywność ozon może łatwo neutralizować przykre zapachy.

Uwaga o bezpieczeństwie

Ozon w dużych stężeniach jest toksyczny, a zatem szkodliwy dla zdrowia. Należy zawsze przedsięwziąć niezbędne środki ostrożności, aby uniknąć niekontrolowanego uwalniania ozonu. Ozonatory powinny być obsługiwane wyłącznie przez specjalistów. Dla jak najbardziej wydajnego działania rekomendujemy wymianę płytki ceramicznej przy intensywnym wykorzystywaniu (ponad 8 godzin dziennie) co 6 miesięcy, przy standardowym użytkowaniu (4-6 godzin dziennie) co 12 miesięcy, przy mało intensywnym użytkowaniu (poniżej 4 godzin dziennie) co 18-24 miesiące. Ulsonix oferuje wysokiej jakości obsługę i dostarcza części zużywalne na obszarze Europy.

Jak długo można używać filtra? Czy można go myć pod wodą?

To zależy od częstotliwości używania sprzętu i warunków, w których on działa. Filtr może być myty pod wodą, ale należy go potem dobrze wysuszyć.

Czy ozonatory wyłączają się automatycznie po użyciu funkcji timer?

Tak. Wyłączają się automatycznie, kiedy zatrzymuje się timer.

Jak powinienem ustawić czas pracy ozonatora z serii wyposażonej w wyświetlacz? Instrukcja obsługi zawiera jedynie informację o programie automatycznym. Jaki czas należy ustawić, aby mieć pewność, że ozonator będzie skuteczny?

W serii z wyświetlaczem wszystkie programy są wstępnie zdefiniowane. Możesz swobodnie zmieniać czas ozonowania, przerwę i liczbę cykli. Zakres, w jakim należy ustawić ozonator, zależy od objętości pomieszczenia i wydajności ozonatora. Tabela z wyborem czasu dopasowanego do kubatury znajduje się w instrukcji.

Czy informacja o wymianie płytki ceramicznej co sześć miesięcy dotyczy wszystkich ozonatorów? Jak często wymieniacie lampę?

To jest czas orientacyjny. Należy pamiętać, że wymiana płytki będzie zależeć od częstotliwości użytkowania. Lampa jest wymieniana, gdy przestaje działać.

Czy wszystkie ozonatory pracują z ceramicznymi płytkami? Czy macie w ofercie model tylko z lampą UV?

Nie mamy modelu tylko z lampą UV. Wszystkie ozonatory wyposażono w płytki, aby generować ozon. Kiedy rozpoczyna się produkcja ozonu, lampa również się włącza. Nie można włączyć samej lampy.

Czy seria ECO poza lampami ma też wbudowane płytki?

Seria ECO wiąże się z faktem, że nie ma tam lampy. Ponadto produkty ECO mają timer zamiast cyfrowego sterowania. Każdy ozonator wyposażono w płytki ceramiczne do generowania ozonu.

Jak bardzo skomplikowana jest wymiana części zamiennych?

Filtr powietrza może wymienić każdy. Wymiana płytek nie jest prostą czynnością, dlatego wymagany jest autoryzowany i doświadczony serwisant.

Jak najlepiej wybrać wydajność ozonatora do objętości pomieszczenia? Do jakiej kubatury pasuje 5 g, 7 g, 10 g, 15 g i 20 g?

W instrukcji znajduje się tabela. Ważniejszy jest fakt, że ozonatory o większej wydajności mogą pracować w większych pomieszczeniach i robić to krócej (proces ozonowania zajmuje mniej czasu).

Czy to prawda, że ozonator powinien być ustawiony tak wysoko, jak to możliwe, aby dobrze spełniał swoją funkcję?

Ponieważ ozon jest cięższy od powietrza, zaleca się ustawić sprzęt wyżej niż na podłodze. Dobrze, jeśli jest najwyżej jak to możliwe, np. ponad poziomem biurka.

Czy macie jakieś testy potwierdzające skuteczność ozonowania urządzeniem ulsonix?

Tak, posiadamy. Dysponujemy wynikami badań przeprowadzonych przez Sanepid, który w sierpniu 2020 testował sprzęt ulsonix. Badania te potwierdziły, że zabieg ozonowania umożliwia usunięcie zanieczyszczenia biologicznego nawet z trudno dostępnych oraz łatwych do przeoczenia miejsc.

5 W oparciu o 8 opinii

Sortowanie

Zostaw recenzję
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Opinia od Antonella (22-10-2020)
Opinia od Antonella (22-10-2020) Ottimo prodotto

Opinia od fb (15-10-2020)
Opinia od fb (15-10-2020) OK

Naprostá spokojenost. Zaplaceno, do 3 dnů dorazil. Dnes za odpoledne vyfoukáno 5 kanceláří a další 3 velké místnosti.

Opinia od Anonim (02-09-2020)
Opinia od Anonim (02-09-2020) Ozon.generátor

V pohodě

Opinia od Manfred (18-08-2020)
Opinia od Manfred (18-08-2020) gutes Gerät, gutes Preilseistungsverhältnis

Opinia od Caterina (26-06-2020)
Opinia od Caterina (26-06-2020) Ottimo

Opinia od Carlos (04-06-2020)
Opinia od Carlos (04-06-2020) Generador de ozono AIRCLEAN 10G-WL

A pesar del COvid-19 llego en el plazo previsto y bien embalado. buen acabo y funcionamiento

Opinia od Anonim (20-03-2020)
Opinia od Anonim (20-03-2020) Recenze

Přes četná negativní hodnocení v recenzích mám tu nejlepší zkušenost. Jediná pochybnost byla v mezičase od zaplacení do potvrzení odeslání zboží. Nepřišla žádná reakce o přijetí či době vyřízení. Přičítám to zřejmě zvýšenému zájmu o generátory ozonu vzhledem k situaci s covid 19.

Opinia od Henrik Falk (12-02-2020)
Opinia od Henrik Falk (12-02-2020) Nöjd Kund

Leverans funkade bra och inom lovad tid
Fläkten är liten och smidig och funkar precis som den ska.

Ekspert expondo

Nadal niezdecydowany/a?

Nasi eksperci chęcnie Ci pomogą!
68 300 5000
pn. - pt. 9:00 - 13:00
Ten produkt
 • 10000 mg na godzinę
 • Moc: 100 W
 • Timer: 0 – 120 min
 • Stal malowana proszkowo
 • Filtr: Stal szlachetna

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

Generator ozonu - 10000 mg/h - 100 W

Generator ozonu - 10000 mg/h - 100 W

(8)
Zamiast: 499,00 zł 359,00 zł

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

 • 10000 mg na godzinę
 • Moc: 100 W
 • Timer: 0 – 120 min
 • Stal malowana proszkowo
 • Filtr: Stal szlachetna
 • 7000 mg na godzinę
 • Moc: 94 W
 • Timer: 0 – 120 min
 • Stal malowana proszkowo
 • Filtr: Stal szlachetna

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

Generator ozonu - 7000 mg/h - 94 W

Generator ozonu - 7000 mg/h - 94 W

(13)
Zamiast: 429,00 zł 299,00 zł

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

 • 7000 mg na godzinę
 • Moc: 94 W
 • Timer: 0 – 120 min
 • Stal malowana proszkowo
 • Filtr: Stal szlachetna
 • 5000 mg na godzinę
 • Moc: 65 W
 • Timer: 0 – 120 min
 • Obudowa: Aluminiowym
 • Filtr: Stal szlachetna

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

Generator ozonu - 5000 mg/h - 65 W

Generator ozonu - 5000 mg/h - 65 W

(55)
Zamiast: 339,00 zł 219,00 zł

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

 • 5000 mg na godzinę
 • Moc: 65 W
 • Timer: 0 – 120 min
 • Obudowa: Aluminiowym
 • Filtr: Stal szlachetna